Recent Content by Barto

 1. Barto

  Потреба од Маркетинг Менаџер

  Значи лицата што беа добри за ова, го разбраа и ме контактираа со приватна порака, а вие што изигравате шерифи одамна на форумов, може да ја баталите темава. Иначе Acid се извинувам администраторе, но веќе контактирав со луѓето што се пријавија за ова, ви благодарам многу на разбирањето :)
 2. Barto

  Потреба од Маркетинг Менаџер

  Па вака, во овој одел за интерентот, имаме потреба од Маркетинг Менаџер, е сега не сме многу многу искусни во барањето на овие менаџери, па доколку има некој кој познава би ви бил благодарен доколку ми оставите контакт во инбокс :) Ви благодарам однапред :)
 3. Barto

  Таблети

  Има 5-6.000 во амц, добри се :)
 4. Barto

  Мислењето на Македонците за добрите односи со соседните земји

  Најискрено, во Србија сме повеќе добредојдени, отколку во Грција.
 5. Barto

  COOL-оглас за работа

  :facepalm:
 6. Barto

  Факултет "Драпачница"

  :pos::cuc:
 7. Barto

  Човек калкулатор

  Овој ако не ви изгледа болен .. незнам кој друг би ви изгледал ..
 8. Barto

  Ролање на кеј

  Не не таман работа тоа да видам, туку мене ми изгледаш ко да си паднал однебо, да згрешиш толку различни поими, уствари ти арно си пиша, вие имаат валкан ум па помислуваат на друго одма алфи хаха :D
 9. Barto

  Најпаметен филмски лик

  Старк и Сколфилт, дефинитивно!
 10. Barto

  Ролање на кеј

  Мене не ми изгледа дека си на форумов нов..хаха..
 11. Barto

  Петиција за признавање на македонскиот јазик во Грција

  +1 Select Country/Region Macedonia FYRO :facepalm:
 12. Barto

  Црна Ружа

  Малце текст за сектава..
 13. Barto

  Црна Ружа - Секта?

  Малце текст за сектава..
На врв Bottom