Кајгана форум

Apokalipto
Apokalipto
ќе има плачки од галичник до река :D
W
Werther
Е ако де,добро е тоа,дели банови,затварај теми,бриши мислења,стави ред некој.
Ти барем строг си. :D

Ако те мрзи кажи,друго дете да барам. :D
Apokalipto
Apokalipto
ne mi vadi muabeti deka sum strog... vidi so seksi avatar imam :D
W
Werther
Батали аватарот дај да те париме модератор,некој ред да се стави.Кажи ако си заинтересиран.

Како реформатор се чуствувам на форумов. :D
Apokalipto
Apokalipto
види сега, не е ни до мене ни до тебе :D
W
Werther
Знам.Но ми треба твоја потврда.Ако одговориш позитивно,ќе почнам да му досадувам на Ацид.

:D
Apokalipto
Apokalipto
ќе бидеме тепани
W
Werther
Имам сачмарка. :D
Apokalipto
Apokalipto
абе имам и јас ама шо курац :D
На врв Bottom