К
Поени од реакции
45.358

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Еднаш препорача (британска?) комедија серија, само не можам да го најдам постот. Мислам дека беше со двајца цимери, така нешто...
    не и кренав раце, кога имаше пичиња на форумов ја на фудбал пишував, се скапаа од ебење сите, јас за оправање судиски грешки го арчев времето, сега па од кога е станат форумов ловџиско друштво, не се ни надевам веќе. :ROFLMAO:

    Имаш 2 кригли пиво за муабетов ахаххахаха
    К
    курајбер
    не е до пиво, таква е црна реалноста. Ние додекоа се пцуевме металциве се изнаебаа овде :D :D
    Деко reloaded!
    Деко reloaded!
    Ќути брат, коа ќе ми текне колку се иаме ругано на *времето* хахаха...

    Мада вие имавте 2-3 од Фан клуб шо се *дружеа* со повеќе Фан клубови интимно хахахахаха
    не бе какви ѓурултии, се заебаваме :D
    К
    курајбер
    па кој ти знае, многу заебавање ми се виде некако, а и второпласираната како љута малце :D
    I
    Ilumious
    ke igra LS , mala uteha :D
    А
    од 10 до 10 еврогол и моцарт, спортлајф не работат
    Абе... ај ќе ги палиме да видиме до каде можат да се караат :D Ти ставај им на нино и на хмкало лајкови јас на џејми и питу гули :D
    Последна активност: Прегледува тема Хомосексуални бракови во Македонија, пред една минута
    А јас ќе те прашував дали си акнал некое црнче во америка
    К
    курајбер
    па се шират хоризонтите бе, не може да сме затуцани цел живот... :D
    Дим4е
    Дим4е
    Не ми се веруе што слушам од човек што навивал на трибина :D
    cigan, zas ne pisues vise ? i smeni toa krastaviot od avatar
    К
    курајбер
    хеахеа абе не бев у државиштево.... од друг континент ги гледав јадовите што ќе ги сркаме.... не сум ич у тек, кажи од кого да ставам слика пошто ко што ве читам, никој не е е за да го стави човек.
    Марли
    Марли
    Имаш за 2000ки негде се на се одличен дрес, чисто сумљам дека некој ќе примети дека не е од Адидас стор :D
    Абе... мрднат си ... ти барем не ме сваќаше озбилно :D
    К
    курајбер
    Koga otide u baern isto taka mislev deka nema da se vrati :D
    Дим4е
    Дим4е
    Togas bese vonredna sostojba ... a i baern ne se do tolku izdisani :D
    Имаше едно јако мислење на acmilan-online
    „GRAZIE SOKRATIS PAPASTATOUOPSADASDHAOSDOAHASOERHWQALOUS... we wouldn't have made it without you “

    :pos:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom