Мајло
Поени од реакции
939

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ако му дојде понуда нека го даде, нека не ме чека мене ... треба ја уште да убедувам дома пошто у стан живеам па ако има новости ќе те известам : )
  Ајде, ја појма немам како идат цените ... само наговести ми ако биде нешто ...
  Поздрав :)
  еее, да бе ... ја не знаев како се вика таа раса, француски булдог била :) комшијата порано чуваше едно такво, ѕверчиња се ... која цена се од прилика?

  и англиските се исто многу јаки али францускиве црни појше мерак ми праат, ти глеам сите дека ги владееш :)
  Не смо се разбрале :)
  Ja планирав за Милан - Јуве, шо ќе праем на Интер-Јуве :) :)
  Ај ќе видим па ќе се чуемо ако испадне ;)
  Брат ја планирам да идам на Милан - Јуве, те бев сигурен дека ќе идам, ама пред 2 недели излегов од работа па сега со пари ќе видам како сум. Ти шо планираш, како, со кого ?? Објасни ми, па ако сум заинтересиран, те сум ја ионака немав со кого да идам, ако набавам кеш деновиве ќе се договориме подетално.
  Сега пиши ми така набрзинка шо планираш ??
  Фала брат, ќе направам муабет со другар ми, газдата на другото стафордче па ќе видиме. :)
  Моментално го неам родовникот кај мене, иначе од Кичево е родители Тила и Хамер.
  Да да, ги знам на Мирза кучињата... иначе исто 50 евра е. Да не имаш број случајно па да видам што како пошто планирам да го средам тоа до петок оваа недела.
  Па јас имам другар што ги средуваше ушите кај Дина (кај бугарска амбасада или нешто слично). Ушите на тоа куче се топ, + дечкото кај што ја земав кучката ми ја препорача истата. Ако ја знаеш баш ме интересира што мислиш?
  извини не приметив не видов кој го пиша мислев дека е интереаш затоа одма реплицирав
  Димитар аргентинска дога е најверојатно оти баш сеа глеав слики на google и според сликите на google i кучето што го видов аргентинска дога е ако моеш мажјак за парење да најдеш би било супер
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom