Мајло
Поени од реакции
939

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  Јасно...фала многу,јас ќ го известам пријателов.
  S
  Значи се администрира поткожно...за потоа да ги среди паразитите...Фала:)
  S
  мам еден пријател комшија,и има пикинејзерче...хех интересно кутре и игриво,ама многу крлежи има т.е паразити,па еднаш ги вадевме со пријателот ама џабе не можеш се...дури има и внатре во ушите),па ме интересира има некој посебен шампон,или пак некое друго средство кое се разбира нема да му наштети:)
  S
  Smart ass needs your assistance,can you help??
  hehehe i ti pa mnogu sakas hehe :) ako sakas mozam da ti napolnam edno tamce so leb hehe :) ili pa da ti davam eden mesec sekoj den tepcija burek hehe :)
  hehe malce gay mi e toa ne se zaminavam jas so pari ako sakas da napravime kompenzacija jas kako pekar da ti davam leb a i ti da mi dades edno kuce hehe :)
  Д
  Епа кога сакаат секаде да го пикнат... :pos:
  Хеххе а што студираш? АКо не е и толку тежок...ќе го научиш,само малце проблеми имаш претпоставувам со TH,Y,DH
  А па Ок...ако ти затреба нешто слободно прашај ме :)

  Иначе од каде си?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom