Ернесто ЧЕ Гевара

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • За алексср беше наменето тоа, знаеш дека не сум таква, уживај :)
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Хах, океј е. ;)
  Ilumious
  Ilumious
  па се јавува дека увек коа на јунајтед ќе му прогледаат низ прсти за нешо а коа ќе не оштетат прв е, нешо ко некои фанови на реал што се јавуваат за барса :)
  Неста би требало да ви заврши работа ама желбата не ти е на место. Барај го Бонера брате, тој ти е како седмица на лото :))
  Ми ги читаш мислите братко :D
  Johnny B
  Johnny B
  Абе и ова со невремево се токмев од сношти да го пишам па си реков ајде утре....гледам си го напишал речиси идентично како што сакав да пишам.
  Друга работа она со Цеск што им објаснуваше ....да оди некој од нив да е капитен на Милан итн...истото ќе им го пишев и со Милан пример ќе земав само наместо Арсенал сакав Пелистер да пишам. Јбг на 2 пати ме прочита хахахахахахаха
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Хаха, изгледа телепатски сме поврзани. :D
  Johnny B
  Johnny B
  Веројатно....:D :D
  Тоа што мислат за судиите е затоа што на секој меч ги гледаат одлуките што биле во корист на тимот, а тие што носеле штета не ги гледаат зошто не им одговараат. 2009 сите за Овребо се фатија а црвениот на Абидал среќа и беше црвен :D Истиов проблем имам на дечурланата кога им објаснувам за Манчестер, кога ќе свирнат пенал од надвор од шеснаесетник против нив, тогаш ќе ги сфатам :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ЧЕ
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  кога нема да имаат успех, а кога би се случувале истите судиски грешки, дали некој би обраќал внимание на тоа? Не верувам!
  Така стојат работите додека си на врвот, кога ќе дојде друга екипа на врвот, секогаш тие ќе бидат на удар. :)
  2/2
  Ilumious
  Ilumious
  Јасно де, ама на форумов 99% гледаат само тоа што им одговара а замижуваат кога нешто гледаат а не им одговара :) :) :) Се надевам пак ќе се видиме у финале само овојпат бидете понежни :pos:
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ако не се сретнеме пред тоа, големи се шансите да се сретнеме во финалето.
  Ај, овојпат ќе ви дадеме само 1 гол, а дали вие ќе успеете да победите, ќе зависи само од тоа колку гола ќе ни дадете. :P
  На овој што му реплицираше се гледа дека ни Јунајтед не го сака ама ајде :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ЧЕ
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Тоа си е негов избор, нека си прави шо сака, само нека си го смени никот. Тотална утка му е. Нека не го валка тоа име. :)
  И како што велиш, ни Јунајтед не го сака, барем да се потпишал Анти-Барса или слично нешто.. :D
  Шефе, вади го Роби Кин од тимот додека не прошло 12 :D договорил услови со ЛА Галакси.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ЧЕ
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Еј, фала многу на инфото.. И онака не ни очекував нешто посебно од него. :D
  Ilumious
  Ilumious
  За него лани Тотенхем им бараа на Вест Хем 7 милиона и Ферги кажа дека да е до него преку сила 10.000 би дал :pos:
  Hasta Siempre Comandante :) Се ти е таман со постовите, уште да не навиваше за Барселона... :))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ЧЕ
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Hasta Siempre! :)
  Фала, истото би ти го кажал и јас на тебе за постовите.
  Али, мислам дека ти си направил утка при изборот на тимот. :P
  Шала, нема врска што бодриме две сосема различни екипи и филозофии, за многу работи имаме исти сфаќања и мислења. :))
  Ф
  Зошто ден на жалост во ФК Реал Мадрид?
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Па, имаше неколку кои ептен го сакаа Ф. Мело во нивниот тим, а денес потпишал со Галатасарај. :D
  Што злоупотребувам те молам просветли ме? :) Јасно објаснив и пишав и во последниот пост прочитајте ги мојте постови, последните 2 и ќе ви стане јасно. Станува збор за клуб што го знам од мали нозе и знам што и како се одвива. Ви укажуваме на едно вие/тие тераат/те по свое. Како што му кажав на членот Beck's ќе ти кажам и на тебе: Објасни ми што е тоа нелегално и срамно што Вардар се фузираше ? :)
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Знаеш и ти дека единствено мислење кое го имам на таа тема е само она воведното. И на никоја друга тема на форумов немам кажано дека фузијата на Вардар е срамна ниту пак нелегална.
  Од тоа што сум запознаен, за нелегална нема потреба да зборуваме, нема мислам ништо нелегално.
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  А, за срамна, бидејќи е ова, да речеме, ваш клуб, вие сте тие кои треба да одлучите дали е срамно или не, неможам ни јас, ни војводи, ни чкембари, ниу пак балисти да ви кажуваат.
  Позз, јас само алудирав дека темата не треба да се затвори. :)
  Комита Ултрас
  Комита Ултрас
  Не те зимам тебе како конкретна особа јас коментирав и кажувам што е и како е. И убаво кажа ова е наш клуб и ви кажуваме што е и како е, а некои се многу тврдоглави и упорно тврдат дека не е така. А темата ја затворив поради тоа што има многу запалени дечиња што само лупкаат по тастатурите а врска си немаат од фудбал. Не се секирај утре/задутре ќе ја отворам само да се смират страсти. :)

  Поздрав.
  Хаха, за тоа што ми пиша со трансфер сагата, знам како е, сигурно ти текнува како го земавме Бербатов од Тотенхем, цело лето влечење и на први септември во 22 вечерта од Тотенхем да објават на веб сајтот дека ја прифатиле понудата од Шити :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Ернесто ЧЕ Гевара
  Хахах, се сеќавам на нешто од тогаш. Фергусон го бараше цело време и од еднаш објавија дека оди во Сити, а Бербатов рече дека ни самиот не знаел што се случува. Така нешто мислам дека беше. :D
  Ilumious
  Ilumious
  Така беше, тогаш се молев само да заврши сагата, кај сака нека иде, ми се пукна главата :)))))))))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom