Димитар
Поени од реакции
180

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • П
  Димитар, од Скопје си или од друго место негде? Пошто и јас чекам iPod па ако си го добил, а си во Скопје треба и мојот да е овде.:)
  друже го видов линкот ;) и не викам дека можи не заслужиле или заслужиле сите шо не ги оправдаја парите дадени за нив сепак мислам дека е фер направено а и мислам дека требит да се направи од сите клубој а не само од два до три клуба ( макар со ги имат повеке ) поздрав
  Хахахах збунка... ти велчам расеан сум многу... Ама сепак како што реков... нека е забаено, нека не е заборавено... :) Се надевам разбрано пријателче...:)
  Среќен роденден и од мене, ако е закаснето, да не е заборавено... :) Сепак не бев тука вчера... :) Поздрав.
  ако може темата со дешавки од премиер лига на фејсбук...заебанции нешто беше како пишување на играчи и тренери али немоем да ја најдем...му ја ветив на еден другар али го излажав..фала однапред
  Другар колку треба да биде голема сликата која што се става под постот ? Потпис.
  Добра, терам пливање и одмори, сега ќе полагам за возачка и така :) Од септември здравје и капитенската лента може ќе ја добијам, ама здравје. Дека те снема малку повеќе да те гледам логиран, се загрижив малце, ти си ми од старата клапа колеги :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom