Tinder

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.511
Поени од реакции
23.252
Додека сте овци ќе ве стрижат :kafence:
За овците не ми беше поентата. Поентата беше за бесконечното самопонижување за една вечера. А да и после тоа за коментарите кога ќе искочат за неа
"зашто маче за спонзоруша ме сметаат, па јас сум поштена".
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
Додека сте овци ќе ве стрижат :kafence:
Така е, за сѐ ви е мажот крив. Да пораснете вие како женски колектив и да престанете да се советувате една со друга како да нѐ џепарите, штом не сте овци вие? Ааааа не, сачуј Боже!
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.002
Поени од реакции
15.328
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Овде некој напиша слично вакво искуство. Не се грижете, сега веќе е нормална работа за која што се даваат и позитивни совети и критики.
Прегледај го приврзокот 364080
спонзоруша, некст левел :D
што ќе ти девојка бе, дркај у шоља и плачи си во себе мајка ти што не видела никогаш внуци во својот живот... :notworthy:
 
Последно уредено:

fat

Член од
3 ноември 2014
Мислења
53
Поени од реакции
114
Dejtovi se ustvari ultra nepriroden koncept. Dali saka nekoja da te ebe ke svatis ako poglednes u ogledalo. Zeni sto davale na losi momci dodeka bile u "fazata" sega izlagaat na dejtovi kaj sto treba ti kako giga incel da go opravduvas "losoto" odnesuvanje na site prethodni sto ja ebele i frlale posle edna vecer. Ziveeme vo brutalen timeline za prosecniot incel good guy progresiven programer, da bidam iskren.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.738
Поени од реакции
18.301
Можда само на кајгана се такви, пошто тие јас што ги знам или во бракови или во врски се. :)
 

fat

Член од
3 ноември 2014
Мислења
53
Поени од реакции
114
Toa e forata. Zeni nikogas nema da gi potrosat kartite. Gluposti kako "the wall" ne postojat za zeni, sekogas ima programer at the end of the road sto ja ceka so otvoreni race.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
ваа слика е добра и за идните свекрви, да видат што снаа во куќа ќе им дојде :cool:
Така, и кога ќе ти додеваат со “кога синко ќе се жениш“ дома, им ја покажеш сликата за да настане... штама и да почнеш да дишеш на раат.
Автоматски споено мислење:

Тебе и онака ништо не ти мења сликава, ти пак со курот у рука ќе си останеш.
Ова е 2023-та змејко, не е 1923-та. Излези од фрижидерот да те види сонце малку.
Автоматски споено мислење:

Dejtovi se ustvari ultra nepriroden koncept. Dali saka nekoja da te ebe ke svatis ako poglednes u ogledalo. Zeni sto davale na losi momci dodeka bile u "fazata" sega izlagaat na dejtovi kaj sto treba ti kako giga incel da go opravduvas "losoto" odnesuvanje na site prethodni sto ja ebele i frlale posle edna vecer. Ziveeme vo brutalen timeline za prosecniot incel good guy progresiven programer, da bidam iskren.
Нема инцел. Имаш 100 евриња в џеб, не си инцел.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.900
Поени од реакции
15.870
Во некој паралелен универзум каде што мажите се преценети старлети а жените очајни инцелки :
Прегледај го приврзокот 357890
Има разни Табиети, Како каде и како кој... некој за кинење Јунфер милион $ дава, а на пример во Гуам традиција е пред бракот девојката да ја изгуби невиноста, ама не од идниот младоженец туку од специјализиран платеник...
Имаше постар напис порано, забраив само дали мајката или идната свекрва, ја носи идната невеста кај мајсторот за кинење, дури таа седи во предсобјето додека се сврши работата, па после му плаќа на манукот... а во античко време Римјаните јунферицити ги даваа прво на гладијаторите да ги обработат..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom