A1 телевизија

Статус
Затворена за нови мислења.

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Ексклузивно: Вечерва Велија ќе се појави во серијата „Кога лисјата паѓаат“.... ќе му прави друштво на Шефкет...
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
А 1 ќе помине како БК а Велија како Кариќ све таак ми мириса ова што се случува.
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Од игла камила направија вчера,црна вечер,црна вечер...бре -.-
Загина ли некој па така да се вели?
Бог да чува и да брани сме.
Па и секаде на Балканот го емитуваа тоа.
Живи срамови сме:jaj:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.963
Поени од реакции
57.704
И ај сеа, кој губи највеќе од ова !? Македонија нели !? Замислете која слика им се прикажува на овие у регионот кој не се запознаени што изрод е Велија. Али нему многу му чуе за тоа. Важно некој си направи добра (не)платена полит. програма од ова.

Ако и сега не го рикнат, нема спас од ова.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Lugjevo praat muabet deka vecerta planirale neshto mnogu konspirativno da objavat na TV za Gvujo i zatoa ja napadnale A1. :)


:pos::pos:
Stvarno neznam, ne se zamarav ama kaj da slusnesh za toa se prajt muabet.



Ja ne gledam ispolitizirani televizii, t.e toa znaci ne pratam niedna makedonska televizija... Site televizii treba da se zatvorat za da mozhe glupiov makedonski narod da prestane da gleda vesti i da prai muabet za politika i da poche da raboti neshto...

Sve je trulo po televiziive, brainwashing news, turski serii i fudbal so semiretardirani komentatori, how much worst can it be?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.973
Поени од реакции
1.245
Конечно, после вчерашнава театарска претстава избришани од листата на канали. R.I.P.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.510
Поени од реакции
58.942
Боби[Мкд];3917093 напиша:
Site televizii treba da se zatvorat za da mozhe glupiov makedonski narod da prestane da gleda vesti i da prai muabet za politika i da poche da raboti neshto...

Sve je trulo po televiziive, brainwashing news, turski serii i fudbal so semiretardirani komentatori, how much worst can it be?
Зеленко за првото, за за второто читај потпис :)
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
кога ќе ја даваат серијата дали знае некој?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
се утепавте од зеленки давајки бе.. дајте и навака едно :)

П.С нема да има лисјата wild...
има отворено студио барем така им пишува у дневната програма
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
Го отупеа веќе. Него на страната им пишуе ќе има филмче, Енеми оф Д стејт. Добро е ова(бар мене ми се свиѓуе).
Им текна да се отфрлат од глупине смрдени серии. Јес да малце Вукови Умиру сами им е колку толку ок, и таман сакав вчера да ги видам у серијава Енди Гарсија и Шерон Стоун, они глупости правата.

Се што се случува преу[(вели)ja]чуваат. Прво, со забраната за рекламирање ја скинаа својата програма за 24 часа. Сеа ова. Немам коментар.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom