Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
2 јули 2010
Мислења
5.875
Поени од реакции
7.309
Мугуруза ќе ја играм на секој можен хендикеп против ова миџетот од метро и десет, Бадоса фикс ,е сеа идеме кај фудбалите.

Ајакс - Рома 3+ ,ќе има отворен фудбал тука со многу шанси и на двете страни,едноставно Рома не знае,а и не сака да се брани.

Гранада - Јунајтед 2 ,преголема разлика во квалитет и искуство, Гранада е со многу повредени фудбалери додека кај Манчестер нема некои посериозни одсуства,верувам дека ќе сакаат да ја завршат работат уште на гости за да реваншот го одиграат порелаксирано .

Арсенал мислам дека може да ја добие Славиа,затоа што ова им е единствена шанса да се исперат од мизерноста што им се случува во ПЛ ,меѓутоа не ми е нешто сигурна како овие другите .
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.066
Поени од реакции
6.682
ин лајв : газиентеп-башакешир 3+ квота 2
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.220
Поени од реакции
108.043
Што бидна со Мугуруза, гадно се повреди?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.929
Поени од реакции
9.536
@Stefan-kobe скапав на работа баки денес зицер беше 1 валјда ја изигра
 
Член од
29 март 2021
Мислења
301
Поени од реакции
864
Јас не би ја играл Ајла против Стивенс. Прво има ужасен меѓусебен, 0-5 за Стивенс, втора црната во Мајами покажа знаци на живот, а овде во првиот настап лесно ја доби малата кинескиња која е страшен талент. Стивенс секоја година игра некои два три месеци, не би се изненадил да почне овде. Мугуруза би требало лесно преку Путинцева, Коко ќе ја добие Дејвис веројатно, ама има гадна навика да губи по еден сет и во мечевите кои ги добива, па не сакам да се нервирам со неа. Мене Бадоса ми е тип на денот, вчера одигра страшен меч против Бенчич, Мекнели доби против Севастова која имаше милион неизнудени, во многу слаб меч полн со брејкови. Не гледам како ендодимензионалната Мекнели со нејзиното излегување на мрежа може да ја добие Бадоса во моментов.
:anco:
 
Член од
20 јануари 2021
Мислења
401
Поени од реакции
4.415
Би и дозволил да ме вика Киелини.
Киелини бато, магистер по економија е :ROFLMAO:
Редок случај во светот на фудбалот.
Во секој поглед :вонзем:
Автоматски споено мислење:

он. чим некој ти вика дека утакмицата мириса на Х, а посебно фан на Јувентус, ставај се на 1;2 :ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

он. он. да не речете дека ова не го пишува некој шо не е стари мајстор :ROFLMAO:
16179489609129022562681855138257.jpg
 
Последно уредено:
Член од
20 јануари 2021
Мислења
401
Поени од реакции
4.415
Абе види сеа...никој не ви е крив шо ни диплома не може да купете...а не па една титула...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Киелини бато, магистер по економија е :ROFLMAO:
Редок случај во светот на фудбалот.
Во секој поглед :вонзем:
Автоматски споено мислење:

он. чим некој ти вика дека утакмицата мириса на Х, а посебно фан на Јувентус, ставај се на 1;2 :ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

он. он. да не речете дека ова не го пишува некој шо не е стари мајстор :ROFLMAO:
Прегледај го приврзокот 291373
Na tolku fatena para, si go zemal najlosoto cokoladce..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom