Македонска фудбалска репрезентација

Член од
17 мај 2016
Мислења
3.655
Поени од реакции
4.142
И јас бро :) Само шо јас очекував да не изгубиме, а за победа бев поскептична :)
Што си погодила? Си се надевала дека нема да изгубиме, скептична за победа и ќе извадиме нерешено. :D
Победивме, ништо не си погодила.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.004
Поени од реакции
55.235
Лихихихихихинекер, дека фудбалот било игра каде германците увек тепале hhhhhhhhhh

Не бе ова некој не трола нас гарант, универзумот или кој и да е тој креаторот. Онака лабаво си ја претепуваш Данска светски првак у ракомет. Германија фудбал никад у живот не изгубиле, дое Македонија утепа куче. :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Драми од нација, кур не боли, на самото дно на човештвото сме, не постоиме на мапа, ништо чудно и да освоиме Европско, што кур те боли.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Колку ми е криво за Романија...да ти ебам власите гадни....од уста ни зедоа заслужено нерешено каде што направивме сто шанси....све да му ебам нив ѓупско мора да ги добиеме во Скопје.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.308
Поени од реакции
22.593
1-0 изгубивме според тебе пошто Барди асистираше а Елмас стрелаше, така да ти не ги рачунаш овие рамковниве. ехехехеххехехе

0-1 pandev. ramkovniot dopusti penal a drugiot dade gol sto ne ni morase da ne bese penalot... isti kurac, samo po moe ke igraa makedonci mesto ramkovni :icon_mrgr:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Што си погодила? Си се надевала дека нема да изгубиме, скептична за победа и ќе извадиме нерешено. :D
Победивме, ништо не си погодила.
Си ја фатив дупла шанса и Македонија дава гол :)
Бериќат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom