Диего Армандо Марадона (1960-2020)

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.390

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Осумдесдевета ги ишалтаја на Баерн, само Карека и Макарадона. :uzi:
Ебати детството без Марадона.
КарекаМаки.jpg

:uzi:
E тогај, Марадона му рече на Емир "Емир, дали ти знајш шо ќе бев јас ако не користев кокаин?"

tqar.jpg
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.390
"Uvek sam se plašila svoje smrti, ali sada ne, jer znam da će to biti trenutak kada ću te ponovo videti i zagrliti! Već mi nedostaješ tata! Izdržaću ovde, bez onog dela srca koji si poneo sa sobom!

Ceo život ću te voleti i braniti jer ti zahvaljujem na zajedničkom životu! Uništena sam, ali napredovaću! Sačekaj me tamo. Idemo da se opet vidimo, dok ja vežbam, pa kad te vidim, ponovo ćemo pevati, zajedno vičući... Pa... Ti zapravo pevaš lepo, a ja vrištim! Volim te tata!

Ceo život ću te voleti i braniti! A kad unuka poželi da te pozove video pozivom, umreću, ali budi uveren da ću joj tačno reći ko si bio, ko jesi i ko ćeš zauvek biti! Možda te već voli. Jer ste to imali... Nije trebalo mnogo...

Sastavljam se iz komadića i ne mogu da zamislim kakav će mi biti život bez tebe... NE MOGU... Ali, evo me sa najboljim mužem na svetu i ćerkom koja će me prisiliti da idem napred!
Život je kratak, pa se vidimo uskoro!

Donosim ti tratinčice, da ukrasiš svoje štucne i molim te, pogledajte me ponovo s onom ljubavlju koju vidimo na fotografiji! Volim te beskrajno!"

Dalma Maradona

 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Порано негде прочитав дека имал уникатна структура на мускулите на нозете. Не како другите луѓе. Тоа, наводно, му помагало во движењето на терен.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
Читав некаде по порталиве ќерка му ќе го тужела докторот на Марадона зошто кога се јавил во брза помош не рекол дека се работи за Диего Марадона туку за 60 годишен пациент.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Што сега? Плот твист?

Го убил у ствари докторот?
(без умисла)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom