Grand Theft Auto V

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
hah, normalno za rockstar.

pogolem problem e infinite loading :D
Гура некако вчера и денес. Сега има нов проблем каде влагаш во сервер и не можеш да извршуваш мисии со други играчи, јер рокстар:)))).
Нејсе, како правите кеш најбрзо?
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.198
Поени од реакции
27.503
Гура некако вчера и денес. Сега има нов проблем каде влагаш во сервер и не можеш да извршуваш мисии со други играчи, јер рокстар:)))).
Нејсе, како правите кеш најбрзо?
so hakovi :D

se shalam,
najbrz nacin ti e da gi izigras misiite sho se heists, odma imas tuka okolu 1ipol nim,pa potoa misiite od rockstar. odis vo jobs, missions i rockstar jobs i ke gi najdes

potoa kupi si bunker, i pravi supply pa sell
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
so hakovi :D

se shalam,
najbrz nacin ti e da gi izigras misiite sho se heists, odma imas tuka okolu 1ipol nim,pa potoa misiite od rockstar. odis vo jobs, missions i rockstar jobs i ke gi najdes

potoa kupi si bunker, i pravi supply pa sell
Imam bunker so criminal expansion packov. I motor club imam. Uste ne znam nisto so igrava, ne i gi razbiram mehanikive.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.198
Поени од реакции
27.503
Imam bunker so criminal expansion packov. I motor club imam. Uste ne znam nisto so igrava, ne i gi razbiram mehanikive.
Aha treba prvo da gi zemes vajda.
Site se kupuat preku telefonot, ke otvoris telefon, ke otides na toa internet ikonceto, i posle od tamu ke najdes edno maze bank kade sho ke vidis ke mozws da gi kupuvas nedvizninite
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.998
Поени од реакции
6.023
PS3, PS4, PS5. Milking gamers for 7 years....

As recently revealed at Sony’s PlayStation 5 digital event, the adventures of Michael, Franklin and Trevor are coming to a new generation of consoles, including PlayStation 5, in the second half of 2021.

The new generation versions of GTAV will feature a range of technical improvements, visual upgrades and performance enhancements to take full advantage of the latest hardware, making the game more beautiful and more responsive than ever. And for the massive and vibrant community of Grand Theft Auto Online players worldwide, the journey through the ever-evolving, shared world of GTA Online will continue on to the new generation with more new updates including additional GTA Online content exclusive to the new consoles and PC. There will also be a new standalone version of GTA Online coming in the second half of 2021, which will be available for free exclusively for PlayStation 5 players during the first three months.

Additionally, all PlayStation Plus members on PlayStation 4 will get GTA$1,000,000 (deposited into their in-game Maze Bank account within 72 hours of log-in) each month they play GTA Online until the launch of GTA Online on PlayStation 5. Stay tuned to the Rockstar Newswire for many more details on the new versions of GTAV and much more to come in the months ahead.
 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2012
Мислења
810
Поени од реакции
509
PS3, PS4, PS5. Milking gamers for 7 years....
Хххх, гејмерите сами си се криви. Ама стварно, со кој памет некој би ја земал по трет пат истата игра? Јас да сум на чело на Рокстар уште 5 години нема да видат нова игра.
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
99% ми е на стори модот, и сеа како да дознам шо не ми е завршено, сакам да ми ја отвори последната мисија со Френклин? На нет има шо се треба за 100% ама јас мислам дека се имам поминато. Епа нешто фали, ама дали можи да се најди, да се види негде шо фали?
 
Ф

Флеш

Гостин
Има ли некој заинтересиран за злосторничко здружување во праење пари ....Help me,help you !!!! :) Кој е заинтересиран за онлајн игра, контактирајте слободно ..... :)
 
Член од
27 јули 2012
Мислења
80
Поени од реакции
66
Има ли некој заинтересиран за злосторничко здружување во праење пари ....Help me,help you !!!! :) Кој е заинтересиран за онлајн игра, контактирајте слободно ..... :)
Ајде можи да изиграме. Имам кражба за вршење никако да најдам луѓе да ја извршам.
Автоматски споено мислење:

Има ли некој заинтересиран за злосторничко здружување во праење пари ....Help me,help you !!!! :) Кој е заинтересиран за онлајн игра, контактирајте слободно ..... :)
Ајде можи да изиграме. Имам кражба за вршење никако да најдам луѓе да ја извршам.
Автоматски споено мислење:

Има ли некој заинтересиран за злосторничко здружување во праење пари ....Help me,help you !!!! :) Кој е заинтересиран за онлајн игра, контактирајте слободно ..... :)
Ајде можи да изиграме. Имам кражба за вршење никако да најдам луѓе да ја извршам.
Автоматски споено мислење:

Има ли некој заинтересиран за злосторничко здружување во праење пари ....Help me,help you !!!! :) Кој е заинтересиран за онлајн игра, контактирајте слободно ..... :)
Ајде можи да изиграме. Имам кражба за вршење никако да најдам луѓе да ја извршам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom