Serie A 2019/2020

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    122
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Шинтерашите еднаш победија против отепаните Спал ,дочекаа после 14 кола да се прво место и одма фешти прават низ темите..следната кога Џеко ќе му ја дупни глата ќе се пикнат во дупките глувчешки. :D

Иначе Милан победиле бе :pos:
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.930
Поени од реакции
7.811
Ако по некоја случајност Интер и Ливерпул во иста година освојат домашна титула, тогаш liquidate your assets, инвестирајте во злато, станете preppers, почнете да го градите своето нуклеарно засолниште, зошто не знам кога и не знам како, ама не очекува цивилизациски крах.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Ni gospod Bog ne moze od videovo da zakluci nesto, a kamoli da kazes cist penal.
Тоа е, никој не се замара да ваѓа хд видеа од десет агли за да докажи дека беше чист пенал.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.186
Поени од реакции
3.155
Нов пораз на Наполи кој тоне ли тоне во кризата..

Мислим дека Анчелоти ќе го избркаат утре..
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Ако по некоја случајност Интер и Ливерпул во иста година освојат домашна титула, тогаш liquidate your assets, инвестирајте во злато, станете preppers, почнете да го градите своето нуклеарно засолниште, зошто не знам кога и не знам како, ама не очекува цивилизациски крах.
И лејкерс да земе титула

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Ако по некоја случајност Интер и Ливерпул во иста година освојат домашна титула, тогаш liquidate your assets, инвестирајте во злато, станете preppers, почнете да го градите своето нуклеарно засолниште, зошто не знам кога и не знам како, ама не очекува цивилизациски крах.
Ливерпул осваја за освајање ама Интер...
Ептен лимитиран ростер имаат, не верувам дека цела сезона у вакво темпо ќе ја одиграат

И тоа Јуве игра средно жалосно па дури сега стигнаа до прво место
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom