Струмица

dafne

so in love.....
Член од
30 април 2009
Мислења
8
Поени од реакции
1
abe aj da ja ebam i direktorkata na zemjodelskoto..zemala zaklucila decata ne gi puste da izlezat..tie decata icrkaa unatre....cel den ke se strajkuva bee..nema otstapuvane.......imase deca pregi i od kaubojskoto i od gimnazijata...a taa smrdlata ne gi puste od zemjodelskoto...ccc..nema svet veke...:nenene:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
каубојското 70% си ојдее
ама голем притисок се врше за да не се штрајкува не знам шо се не кажаа за да се флезе на час ...
 

Јоулин<---

Играорка
Член од
25 февруари 2009
Мислења
186
Поени од реакции
3
каубојското 70% си ојдее
ама голем притисок се врше за да не се штрајкува не знам шо се не кажаа за да се флезе на час ...
точно...шо ли не ни изнакажаа за да флезаме на час...дури кажаа оти ќе ни га укинале полуматурската ак сме излезеле на штрајк :tapp:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
точно...шо ли не ни изнакажаа за да флезаме на час...дури кажаа оти ќе ни га укинале полуматурската ак сме излезеле на штрајк :tapp:
па лесно сте поминале :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
саа ке видаме у гимназијата шо ке говорат за 1ра и 3та година шо гомна ке се јаде :))
 
Г

Грејвдигер

Гостин
У Каубосјкото имаше настава, ама не бее сите класове... некој си имаа и забегано, а некој не бее ни дојделе...
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
abe aj da ja ebam i direktorkata na zemjodelskoto..zemala zaklucila decata ne gi puste da izlezat..tie decata icrkaa unatre....cel den ke se strajkuva bee..nema otstapuvane.......imase deca pregi i od kaubojskoto i od gimnazijata...a taa smrdlata ne gi puste od zemjodelskoto...ccc..nema svet veke...:nenene:
drzaa ne nogo pred vratata...skisna ni ojdeeme otporaame gi resetkite i skokaaame nasta staja cela skoka :D:D:D i pos pola saat od koga nii izlezee pustii gi na celo zem

utre ke se strajkuva li pa:D:D:vozbud:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.977
На каубојското и кажаа нема екскурзија тие шо треба да одат, до 7ми час седее.
Псст. :icon_lol:

Преку куро од тај штрајк. Кој сака штрајкува, кој сака оде.
Јас си одам на часове оти треба да имам над 40 неоправдани и смалани ми се на 22/3.
Одејте там образование подфорумо, потејте го.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Од утре сите учате, за да се спремате за екстерните тестове. Така разберах, за да имате време нешто повеќе да ве научат, и да положате :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
денеска 3та год у гим штрајкува и утре ке штрајкуваме...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
У гимназијата се само 4та година а 2ра нема ни еден. За другите школи незнам ама чујах оти и каубојското магла фанале
Не лажи само мојта стаја учи денеска у гимназијата, 2-||:vozbud:у цел ходник само нии бееме:pos2::tapp: саа ка ке учат и сабота јас ке лежам дома:vozbud:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Не лажи само мојта стаја учи денеска у гимназијата, 2-||:vozbud:у цел ходник само нии бееме:pos2::tapp: саа ка ке учат и сабота јас ке лежам дома:vozbud:

viii da ne ste sakale da ostanate....nekoj profesor bucev ve soprel da si odate...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
viii da ne ste sakale da ostanate....nekoj profesor bucev ve soprel da si odate...
Кој ти кажа:icon_lol:Абе ке не ишамараше вика флевајте и шо да прааме мора, иначе убаво е за нас шо седееме. Другите класови шо имаат КЛАСНИ не ојдее никој на час не им се плашат:toe::tapp:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Кој ти кажа:icon_lol:Абе ке не ишамараше вика флевајте и шо да прааме мора, иначе убаво е за нас шо седееме. Другите класови шо имаат КЛАСНИ не ојдее никој на час не им се плашат:toe::tapp:
Не смее рака да ти дигне, не па да те шамаре. Остај го он колко сака нека се дере. Ваше право дали ќе одате на час или не. Одате, здрааве. Не одате, неоправден, и пак здрааве. :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom