...believe in yourself! :)
2 јули 2007
7.469
676
Aham.Sokrsani dzamovite na kombeto na belasica utakmicata prekinata na 5 minuti poradi nedolicno odnesuvanje na navivacite na sloga.Mora da se kaznat!

21 јуни 2007
1.446
10
Вака, :) Си идам пред пола саат, утакмицата заврши 0 : 0, играв последните 15 мин. Инаку утакмицата не беше прекината туку само имаше некои пречки од публиката последните 2/3 минути. Инаку едвај влеговме во комбето без џамови и то...
За кгн од Струмица, Сузана Тасева :)

25 јануари 2007
3.176
106
Глупи створења да ви Е*** шипците никакви со криви глави.. Ости што немат појма од навивање и шо сакаа да удрат по нас, кој к** го мешаа и легендата Тоше? 10 мин сигурно навииваа, Тоше - Педер?! Ууу да ви *** глупо поколение неписмено, толку сум револтиран од такви шупаци .. Како ке си одите, како ке си одите? - Со комбе, дали знаете?
Глупава работа, од шо нема шо да пеат, за тоше поцнаа Г да јадат..
Бај д веј требаше да го јадат крапот у сред Чаир али ни поништија гол + у последна минута Васко Горгиев со глава погоди у пречката, али тоа е тоа, срека.. Поздрав се гледаме следна утакмица.
Напред Беласица, напред плави ..

V

Viktoranius

MeToNo1[MkD];1190571 напиша:
Ма не пеат само они за Тоше, и балистите од Тетово јадат Г за Тоше, ми расправаше еден другар од Војводи.

СМРТ ЗА ТИЕ СТВОРЕНИЈА !

27 ноември 2007
30.845
72.494
Najdobro ke bide site da se zdruzime i da im udrime eden dobar kotek. Kamo da vleze sloga uprva liga ima da gi gazime sekad, kako porano. Vie ke vkagate ovaa godina????

23 декември 2007
2.247
57
ууу Шиптарии засрамете се, ебаве простите створенија, некултурни, сељачана тешка невидена.

16 јули 2007
12.497
4.070
Da vi ebam selacite,albanski da vi ebam,pa i za Tose ke jadete gomna...C.c.c..c.c. Jas da bidam premier ili kako se vika toa,na site ke i ebam mater nivna albanska..C.c.c.c.cc.c.
P.S Ajde Belasica slednata utakmica ke ja pobedime:salut:

V

Viktoranius

Ма ќе биде тешко и следната утакмица, со Металург играме а они се 2 место и имат 5 тепани 4 нерешени и 1 изгубена во гости. Така да тешко ќе биде.