Фан Клуб: Беласица

  • Креатор на темата Soprano
  • Време на започнување
Член од
15 јули 2007
Мислења
665
Поени од реакции
2
Не е препорачливо да биде подетално ... Едноставно се скарале зашо не играл "тој" и од нервозата што не играл настанало тепачка и имало состанок , го испадиле и то ...
koj e taj ak moze da znam oti ne beh na trening ne znam koj e aj dzoka ak moze po pp pisi!!:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Bajlozov e igraco so e ispadan.. inace neoficijalno znam oti limanov se vraka u belasica!
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Limanov i oficijalno se pojavi na denesniot trening na Belasica so sto sigurno e deka toj e novio igrac vo Belasica!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
E koj ke mi kaze tocno kolku novi igraci ima Belasica?
P.S I ako moze od koj klubovi se dojdeni.:smir: ...Pozz.
 
V

Viktoranius

Гостин
Турново : Беласица - 3 : 0

Ај у ку*ац, пак ли иста песна ќе пееме ?

Сите селаци треба да губат у таа полусезона. МОРА !


Немате појма колку е болно кога ке одиш на училиште, и селакот од турново ќе ти преговори, ВЕ ЗГАЗИВМЕ.
Не се виделе повеќе од 2 лига, а клуб како беласица што играше европски натпревари сега игра во беда.

Момци, кога ќе играме со Турново, им одеме Ајдуци тама да го срушиме цело село, па да видат што се навивачи.

Ајде што побрзо 1 лига, и пак во Европа да играме, оти искрено не се поднесува веќе.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
E koj ke mi kaze tocno kolku novi igraci ima Belasica?
P.S I ako moze od koj klubovi se dojdeni.:smir: ...Pozz.
Лиманов- оД Турново
Димов - од Силекс
Роко - Грција
Петковски-Грција
Георгиев- Грција
Цветковски-Пелистер мислам дека се толко!ПОзз
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ај у ку*ац, пак ли иста песна ќе пееме ?

Сите селаци треба да губат у таа полусезона. МОРА !


Немате појма колку е болно кога ке одиш на училиште, и селакот од турново ќе ти преговори, ВЕ ЗГАЗИВМЕ.
Не се виделе повеќе од 2 лига, а клуб како беласица што играше европски натпревари сега игра во беда.

Момци, кога ќе играме со Турново, им одеме Ајдуци тама да го срушиме цело село, па да видат што се навивачи.

Ајде што побрзо 1 лига, и пак во Европа да играме, оти искрено не се поднесува веќе.
АБе со се замараш со них? они мабет прават за фудбал а до некни ораа копаа по нивите тама.не се нервири кој е клуб со традиција,со таленти низ цел свет,има играно во европа,со најубав стадион.. не се нервири! Сега ке ги газаме у лигата! БЕЛАСИЦА !!!!!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
665
Поени од реакции
2
Лиманов- оД Турново
Димов - од Силекс
Роко - Грција
Петковски-Грција
Георгиев- Грција
Цветковски-Пелистер мислам дека се толко!ПОзз
kus roko ne li dojde od susica be.prvo igraase u miravci pa posle ojde u sisuca mislam.a i limanov mislam oti na polusezonata si ojde od turnovo neznam sigurno ama mislam oti kak sloboden igrac dojde ili od nekoo dr ekipa ne od turnovo jas taka mislam de:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom