Premier League - Season 2017/2018

#МукиАут


  • Вкупно гласачи
    113
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
И уште една друга работа. Трој Дини само три натпревари казна, аналогно на коментари „абе (Ален) кај одиш со бивши затвореници, еј, ... закон, kewl“

Ми се згади и од премиерлига, и од Дини и од нагоните да се обожуваат криминални шљамови ко Дини.

У пичку материну.

I taka.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Јас мислев дека нема позабегана од фан базата на Манчестер Јунајтед со повремената фиксација кон Х фудбалер ама ова што го направиле комшииве од од Ливерпул што го изгласале Ловрен е врвот. Не ме сфаќајте погрешно ќе сфатев да беше лош фудбалер но приземјен па жал да ти падне (постот на Пеџа во фан клуб) ама за социопати како Ловрен ова е кец на десетка :cuc: тек сега нема да се трпи.
Малку ни е, цел живот да остане тука ама за следна утакмица кога ќе посере, сакам јас да им се посерам у уста на сите што го гласаа.[DOUBLEPOST=1509636694][/DOUBLEPOST]Лукас бил лош и требало да биде продаден али затоа Ловрен....
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
И уште една друга работа. Трој Дини само три натпревари казна, аналогно на коментари „абе (Ален) кај одиш со бивши затвореници, еј, ... закон, kewl“

Ми се згади и од премиерлига, и од Дини и од нагоните да се обожуваат криминални шљамови ко Дини.

У пичку материну.

I taka.
се согласувам, violent conduct е потежок престап од improper conduct.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.861
Поени од реакции
7.709
20 милиони е товарот што го носи, да не беа тие лесно ќе беше ист случај како Коатес или Аспас
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Кретените му праќале смртни закани на неговото семејство...

1. Не е множина, него станува збор за еден лик
2. Дете кое нема ни 14 години.
3. zs бе увек пробуваш да бидеш Чомбе? :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.582
Поени од реакции
62.651
Еве, сега, само што не сум земал да гуглам кој е ликот и колку биле што му праќале закани на дејан факин ловрен... :pos:

Кретен ако пишуваше, полесно ке ти е на душичката? Зш бе имаш потреба да глумиш паметен? :D

Patrice Evra's Marseille career may well be over after apparently kicking a fan in the head.

Битно дава леб и пее за понеделници :love:
Аnd he loves the game :pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Нема потреба да гуглаш ама нема потреба ни да глумиш паметен и да шириш дезинформации, мада прочитана книга ти е односот, пројде таков Чомбе тука, сите го памтиме.

Иначе да, се слагаме сите дека е кретенски да му пишуваш на некој дека сакаш да му ја убиеш фамилијата, поготово ако си пилиштар од 14 години и ти треба дозвола од родителите да преминеш улица.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нема потреба да гуглаш ама нема потреба ни да глумиш паметен и да шириш дезинформации, мада прочитана книга ти е односот, пројде таков Чомбе тука, сите го памтиме.

Иначе да, се слагаме сите дека е кретенски да му пишуваш на некој дека сакаш да му ја убиеш фамилијата, поготово ако си пилиштар од 14 години и ти треба дозвола од родителите да преминеш улица.
Во европскиве земји ги наоѓаат таквите што изигруваат шерифи по интернет, полицијата има овластување да лови и по социјални мрежи. Мислам дека лани на Варди некој му се закани за ќерка му па го прибраа во ќорка.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Во европскиве земји ги наоѓаат таквите што изигруваат шерифи по интернет, полицијата има овластување да лови и по социјални мрежи. Мислам дека лани на Варди некој му се закани за ќерка му па го прибраа во ќорка.
Абе ова е дете некое од 13 или 14 години, мислам дека не е ни свесен каква глупост направил, сигурно сам кажал на мајка му дома и плаче цело време од страв пошто другарите сигурно го заебаваат како ќе оди у затвор и ќе го ебат постари чичковци :D[DOUBLEPOST=1509666399][/DOUBLEPOST]Еве го лиглето, пред пола година сам си напраил монтажа од Ловрен кога го дава голот против Дортмунд у ЛЕ :D

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom