Елена Ристевска

Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Пуштете ја песната на Youtube со Speed: X 1.25. Музиката и ќе ви има некаква смисла..али текстот? текстот на песната ништо не го оправа...

Ова е некој ремикс во побрза верзија ритамот. И вака и онака е срање.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.721
Поени од реакции
38.961
Срање е зш го разбираме текстот, а колку вакви странски глупи песнички се вртат на балканика и ни се сасвим ок кога ги слушаме
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.620
Поени од реакции
18.093
Изгледа само на нет луѓево не слушаат шабанско, пошто кога праат весеље по дома освен тоа и не може нешто друго да се слушне. Ја дури и мислам ова и е една од подобрите песни, со оглед на тоа колку и се досадни другите песни.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.748
Поени од реакции
24.413
Ок признавам, го глеав уште еднаш. :нинџ:
Јас прво згрозена го гледав видео во и не можев повеќе од 1 минута. После си викам "ууу добра цицка имала оваа", па вториот пат кога пуштив дури и заиграв со девојчињата, па си викам "океј, можда текстот е тиња ама песнава и не е така лоша". Јас! За оваков тип на музика! It's a trap!
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Добра песна лесно се памти. Би ја пуштал по свадби.
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Јас прво згрозена го гледав видео во и не можев повеќе од 1 минута. После си викам "ууу добра цицка имала оваа", па вториот пат кога пуштив дури и заиграв со девојчињата, па си викам "океј, можда текстот е тиња ама песнава и не е така лоша". Јас! За оваков тип на музика! It's a trap!
Каква добра цицка!? Ало!
Ни тело има ни знае да мрдне малку со дебелиот гз или со малите дебели ноџиња ко ќебапчиња. Ни сака.
Изгледа како едвај едвај да се задржува да не експлодира во дебелина.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.748
Поени од реакции
24.413
Каква добра цицка!? Ало!
Ни тело има ни знае да мрдне малку со дебелиот гз или со малите дебели ноџиња ко ќебапчиња. Ни сака.
Изгледа како едвај едвај да се задржува да не експлодира во дебелина.
Поспана сум... сарказам? :cautious:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.352
Поени од реакции
7.489
Илјада лајкови, ДВЕ илјади дислајкови (еден и од мене, фала што ме потсетивте да стегнам дислајк).
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Уште не ја имам пуштено, верувале или не ама вака од thumbnail-от на YouTube ми делува како Ера Истрефи за сиромашни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom