Nikola Nini
Последна активност:
22 ноември 2017 во 08:22
Член од:
5 септември 2017
Мислења:
183
Допаѓања:
72
Поени од трофеи:
35
Роденден:
28 јули 1985 (Возраст: 32)
Локација:
Kumanovo
Професија:
Kopam bunari so tetin mi vo slobodno vreme

Сподели преку:

Nikola Nini

32, од Kumanovo

The Only Thing Necessary for the Triumph of Evil is that Good Men Do Nothing 13 септември 2017

Последна активност:
Прегледува тема Случувања во Македонија (Генерална дискусија), 22 ноември 2017 во 08:22