Кладилница (Генерална дискусија)

newcastle

Shearer
Член од
23 декември 2014
Мислења
374
Поени од реакции
249
Њукасл-Вест Хем 2ка 3.00 коефициент вреди сингл да се проба со оглед на то дека Вест Хем несреќно изгубија против Саутемптон и имат поарен тим од Њукасл.
Probaj ama stavi taka poveke paricki
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.305
Поени од реакции
1.789
500-1000 максимум не е за многу големи пари сепак.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.735
Поени од реакции
110.908
Се мислам на Имер да одиграм денес, освои сега еден Челенџер и на овој игра во одлична форма, Содерлинг му е тренер и откако соработува со него игра многу подобро од порано. Проблем е што Имер го гледав неделава, а ГГЛ го немам гледано, мада по резултатите би рекол дека е дрво со оглед на тоа дека од Данило Петровиќ изгуби на претходниот турнир.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.171
Поени од реакции
11.300
Нај арамиската кладилница-СПОРТ ЛАЈФ
Да пропаднат да даде господ.Јас незнам дали мисли нешто народов со тоа тарамбуките на раменици што ги носат или не? Очигледно дека не мислат кога им ги полнат кладилниците.
Кој ти е овај коефициенто д 1.7 за + и 1.84 за минус бе ? Ај ако не 1.65 со 1.65 нека ги постват.НА СЕКОЈА МОЖНА УТАКМИЦА ИМА НАПРАВЕНО ВАКОВ ИЛИ СЛИЧЕН АРАМИЛАК.АКо не на головите тогаш на 1Х или па на конечно 1 или 2.
Гледам на интернет паднала утакмицава од 1.75 на 1.63 за ГГ,отворам СЛ игледам коефициент 1.56
В газ да си го пикнат.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.735
Поени од реакции
110.908
Нај арамиската кладилница-СПОРТ ЛАЈФ
Да пропаднат да даде господ.Јас незнам дали мисли нешто народов со тоа тарамбуките на раменици што ги носат или не? Очигледно дека не мислат кога им ги полнат кладилниците.
Кој ти е овај коефициенто д 1.7 за + и 1.84 за минус бе ? Ај ако не 1.65 со 1.65 нека ги постват.НА СЕКОЈА МОЖНА УТАКМИЦА ИМА НАПРАВЕНО ВАКОВ ИЛИ СЛИЧЕН АРАМИЛАК.АКо не на головите тогаш на 1Х или па на конечно 1 или 2.
Гледам на интернет паднала утакмицава од 1.75 на 1.63 за ГГ,отворам СЛ игледам коефициент 1.56
В газ да си го пикнат.
Која текма?
 
M

MD_

Гостин
Многу тапа понуда денеска, дајте предлог утакмици што вредат да се изиграат сингл.

Засега само Палермо - Специа 1 ми изгледа добра
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Многу тапа понуда денеска, дајте предлог утакмици што вредат да се изиграат сингл.

Засега само Палермо - Специа 1 ми изгледа добра
Рома-Интер X , не гледам тука фаворит, со нерешено би требало да се задоволни двете екипи.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.778
Поени од реакции
6.749
Многу тапа понуда денеска, дајте предлог утакмици што вредат да се изиграат сингл.

Засега само Палермо - Специа 1 ми изгледа добра
Лас Палмас - Атлетико 2 1.80 во ЕвроТип. Минатата кикснаа на гости со Гирона, нема ваљда да си дозволат пак против една од послабите екипи во лигата. Башка што и традицијата е на страна на Атлетико, досега во 5 последни средби кога Лас Палмас бил домаќин, Атлетико победувал без примен гол :cool:. Е сега Гризман нема да игра поради црвен картон али јбг ваљда се способни да тепаат и без него.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Рома-Интер X , не гледам тука фаворит, со нерешено би требало да се задоволни двете екипи.
Можит навивачки и малце глупа логика, ама Интер ова година ак не ги победит Рома, никош немат ни да ги тепат Плус сега Спалети е кај нас, па мислам редно е после незнам колку години да ги тепаме во Рим. Може се да е и 1 и икс, ама мене Интер на 3.20 ми се исплаќа да ја пуштам сингл.


Милозброу - 1
Палермо - 1
Витезе - Т1
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.171
Поени од реакции
11.300
Дефенса
1.75 кецот
3+ е 2.4
и дале комбинирано 1& 3+ 3.45 коеф .Требало 2.85 да го дадат крв им ебам.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Браво за ова гледањево повторена снимка во сериа А на 2-1 ја пуштив х2 со 700 и да немаше тоа немаше да му судат пенал на јуве вака си влезе ..
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.199
Поени од реакции
84.925
Мејведер-Мекгрегор 7.5- 1.9

Што е ова 7.5 помалку? Удари? Нокдауни? Рунди?
Значи толку ми изгледа како преголем поклон квотава што дури не изгледа реално ваква граница за рунди да е...6.5..ајде до негде сфаќам..дури 5.5 очекував а немаше да се шокирам и на 4.5
Знам дека се поставувам во позциија да бидам цитирам, али гајле ми е, барем мечот ќе си го направам поинтересен.
Професионален непоразен боксер против човек што прв пат ќе се боксува во живот.
Ајде тоа настрана.... единствен начин како Мекгрегор би победил е ако во првите рунди го изненади Флојд и почне да напаѓа силно. Мекгрегор во УФЦ максимум има сили за по 10-15 минути дури и тоа му е многу...после тоа губи сила и не може да се движи...што во превод значи ако не видиме нокаут во првите 3-4 (па и пет) рунди...во следните рунди ќе гледаме преморен Мекгрегор како пробува да ги избегне силните удари на Флојд....а тоа не верувам дека би го виделе..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom