Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 јули 2013
Мислења
3.872
Поени од реакции
4.384
Макарова со плачење тепаше,ама говедово Зверев не ми се верува еј пред некој ден го тепаше Федерер и ги исплеска сите 2-0,сега нема да тепа со Тиафое,па кој кур е со мене бе каков малер сум...... А Тиафое губи од еден Лоренци... па не ме јеби бре.......
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Којзнае, на бет365,вилијам хил ја имаше како што видов ама немаа таква опција за прелаз.
Џонка, зошто бе кладилниците денес нешто не наместија, им ја издупија главата, се влезе.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.741
Поени од реакции
110.920
Џонка, зошто бе кладилниците денес нешто не наместија, им ја издупија главата, се влезе.
:icon_lol::icon_lol:
Без некое курчење отпосле ама Хапоел беше зицер на денот, Марибор се очајна и просечна екипа и 1.70 на Хапоел беше частење.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Џонка, зошто бе кладилниците денес нешто не наместија, им ја издупија главата, се влезе.
Си ја наредија вчера со Спортинг, неможи секој ден се да местат
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Другата недека ако влези двојка Спортинг ќе ми ја потврди тезата дека беше местена, идентична ситуација со Карабак
Ништо нема да потврди. Милион натпревари имало каде што подобрата екипа не победила. Колку побргу се одлободиш во главата од муабетот со кладилниците како местат натпревари толку подобро за тебе.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Макарова со плачење тепаше,ама говедово Зверев не ми се верува еј пред некој ден го тепаше Федерер и ги исплеска сите 2-0,сега нема да тепа со Тиафое,па кој кур е со мене бе каков малер сум...... А Тиафое губи од еден Лоренци... па не ме јеби бре.......
Тиафо воопшто не е наивен играч, воопшто не се исплатеа тие 1.17-1.20 на Зверев. Спомна и Кобето пред некој ден, нема потреба да се форсира Зверев на турниров, УС Опен почиња за некое време, има изгледни шанси да догура далеку таму.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.778
Поени од реакции
6.751
Некој коментар за Утрехт-Зенит денеска? До толку беа умрени русиве, гол да не можат да дадат против просечен холандски тим на кој уште првенството не му е почнато.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Некој тип за Лига Европа ?
Паок,Лудогорец,Краснодар,Фенер,Ајакс,Милан,Легија,Динамо Загреб...е сега прашањето е колку и кој ќе ги наместат бидејќи сите нема теорија да влезат...и искрено мислам дека Осјек ќе ја шлапни Аустрина Виена бидејќи ги гледав со ПСВ и ми делуваат на сериозна екипа.
 
M

MD_

Гостин
Паок,Лудогорец,Краснодар,Фенер,Ајакс,Милан,Легија,Динамо Загреб...е сега прашањето е колку и кој ќе ги наместат бидејќи сите нема теорија да влезат...и искрено мислам дека Осјек ќе ја шлапни Аустрина Виена бидејќи ги гледав со ПСВ и ми делуваат на сериозна екипа.
Краснодар играат со 18 годишно дете во нападот оти повреден им е Смолов
Не ме чуди Црвена Ѕвезда да направи изненадување во Русија, веќе го покажаа квалитетот и против појак тим на хартија како Спарта а и Русиве не се многу стабилен тим
 

Kajgana Shop

На врв Bottom