Струмица

Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Некој ако има по некоја слика од новиот трговски шо треба сега да се пушти у употреба ? :)
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
MeToNo1[MkD];870990 напиша:
Некој ако има по некоја слика од новиот трговски шо треба сега да се пушти у употреба ? :)
Ima takva slika ponazad mislam...vidi... :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
MeToNo1[MkD];870990 напиша:
Некој ако има по некоја слика од новиот трговски шо треба сега да се пушти у употреба ? :)
Е земи излези малко на вонка и слики го! :) не си растерал тука :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
MeToNo1[MkD];870990 напиша:
Некој ако има по некоја слика од новиот трговски шо треба сега да се пушти у употреба ? :)
Бат Мето шо ке ти е да не го минираш ?
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
После мојов Охрид, Струмица е најубав град во Македонија. Секоја година одам на неколку дена(по татко ми сум од Струмица) и многу закон си поминвам.
 

baldzi

Fascination Never Ends!
Член од
16 јуни 2006
Мислења
176
Поени од реакции
3
После мојов Охрид, Струмица е најубав град во Македонија. Секоја година одам на неколку дена(по татко ми сум од Струмица) и многу закон си поминвам.
:wink: Еми ного јасно оти убаво ке си поминеш Струмица ти е како Монте Карло на Балканот :helou:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Е ај шо не га направете Струмица Лос Анџелес. Лол.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Да да таман си е сега за сега
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Хахаха , абе до Ку* ми е , али сакав така на некој овде од форум да им покажам шо се има низ Струмица :) Град Држава е у пм ..
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
После мојов Охрид, Струмица е најубав град во Македонија. Секоја година одам на неколку дена(по татко ми сум од Струмица) и многу закон си поминвам.
па како не да си поминеш убаво, овде е лудница, веќе две години не можам да се изнарадувам...

а george само едно, ако може да кажам, ако може де......ЦРКНИ! :baeh:
љубомора шо ти се вика

btw уше езеро ни фали,и Зоки Струмица од New Orleans у МКД ќе ја направи у Mајами у МКД
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Ni fali fakulteeeeet :( samo uste toa treba...
Аа не не , шо ке ти е тој фах у ср бе ? Подобро е да се иде некаде на страна , како Скопје или Бугарија . Барем да осетиш нешто од студентски живот , а не сега Струмица основно учевме , па сега средно и шо ке биде за сеир и Факултет у Струмица да учиш . Животот ке ти скурчи . Не ни треба :) :smir: :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom