Фан Клуб: Барселона

Член од
5 април 2012
Мислења
8.136
Поени од реакции
8.927
Не ми е јасно зошто се форсира оваа глупава формација.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.091
Поени од реакции
6.731
Јас ја прежалив сезоната уште викендов со Малага. Се додека ова срање од човек камоли тренер ни е на клупата нема просперитет. Цела сезона ни ја сјеба со пар нелогични ротации.

Уште 5-6 да ни дадат до крајот , да пукне најголемиот срам и уште вечерва да си збира парталите кретенот печалбарски све да му ебам.
нема моќен среден ред,нема резултати

дисбаланс владее

овој суарез да имаше покомпатен среден ред ќе ги срушеше сите можни рекорди за постигнати голови
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Добро бе, глумци едни, све по список да ви изнаебам, очигледно треба тие правите навивачи од Барса да ви покажат како треба да се однесувате кон името, симболот и брендот Барселона, дегенерици едни..Ама џабе, све сте попедерчени, све по список да ви изнаебам, има момци што по 20 години ве следат дегени едни, да бог да 100-0 изгубите морони едни дебилни...
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.567
Поени од реакции
13.898
Абе нека дадат барем еден ебан гол, одбранава не им е ништо посебно, нашиве ко фатени се, фали само завршен удар. За да дајш треба да шутниш, логично.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.754
Поени од реакции
9.913
Како не им е ништо посебно одбранава, не присилија да кружиме околу 16те. Не шутираат пошто не им дозволуваат да изградат позиција за шут. Еднаш фати промаја, додека тие кај нас си играат пред гол напред назад додавања. Колку треба да си деген да го ставиш Матје против Квадрадо...3-4-3 функционираше повратната против ПСЖ пошто ставивме се на напад.

Јааоо еве го и Гомеш на местото на Матје. Алба и Дињ нека си седат на клупа. Толку, се откажувам...нема да трошам нерви јас на кретенов.
 
Член од
15 јануари 2013
Мислења
251
Поени од реакции
240
Абе нека дадат барем еден ебан гол, одбранава не им е ништо посебно, нашиве ко фатени се, фали само завршен удар. За да дајш треба да шутниш, логично.
Стварно не е ништо посебно, само треба да ја поминат и гол да дадат. :unsure:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.062
Поени од реакции
36.642
Јааоо еве го и Гомеш на местото на Матје. Алба и Дињ нека си седат на клупа. Толку, се откажувам...нема да трошам нерви јас на кретенов.
Не ми се верува , едноставно не ми се верува. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.754
Поени од реакции
9.913
Еве го Маскерано и играта со глава. Оди напред едноставно не прави гужва да мислат другите дека чуваш некого.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.062
Поени од реакции
36.642
Има уште пола саат , мора петарда да примат.
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.530
Поени од реакции
7.639
Маскерано е мизерен :sramezliv:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.616
Поени од реакции
31.821
Суарез кое дрво е последниве натпревари. То чудо едно. Зицери да ги ебам/
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.530
Поени од реакции
7.639
Каков ракомет ц ц ц[DOUBLEPOST=1491941850][/DOUBLEPOST]Суарез колку зицери промаши :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom