Serie A 2016/2017

Кој ќе го освои Скудетото?


  • Вкупно гласачи
    170
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.240
Поени од реакции
41.567
@Џонтра Волта a ja i ti uste se bunevme koga ne izbaci aki od moderatorsko mesto, u paket so cekicov ...
usluga ni napravi bem im sto majki.

ama ne, dzabe se nategaat ovie za milan sto navivaat, eden e pance maldini, retardiranite standardi sto on gi postavi za da gi stigneme treba uste edno 30 pati vakvo nesto da izvadat nekoi interasi i megjuvreme da pisuvame tekstovi koi gugl translejt od mongolski na makedonski bolje bi gi sostavil.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Сигурно ненормални се дел од тие што се осмелиле да ги објават на фан страната на ФБ и што ја водат страната.
Тоа е,од квалитетна страница на самиот почеток денеска делува на страница за сеир и за малоумни слики.
Па он е админ. :facepalm:

На какво дереџе дојде фан пејџот, од едни класа модератори како мене, Син, Чекич се спушти на овој со банерот и .......... Стекот. :shook:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.685
Не знам дали сум сеуште админ, али откако ме поставија имам точно 0 постови, 0 коментари, 0 пати отварање на страната.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Монтоливо е повреден 6 месеци сега ќе блесне Локатели играч кој е микс од Пирло, Гатузо и Сидорф, ќе има многу плачење сезонава, давење во мрсули...
дарко чудо е колку не го разбираш фудбалот, колку за еден пекар курназ томче не можеш :D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.240
Поени од реакции
41.567
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.075
Se vide, ste preterale so Montolivo:D

Sala na strana, covekot se zaleta i da nafrli go udri Ramos, jas mislev spanecot ke padne, ispadna obratno Montolivo se skina vitkajki od bolki:)
Да ама Рамос беше стегнат, овој нашиов мекуш :icon_lol:[DOUBLEPOST=1476271750][/DOUBLEPOST]
дарко чудо е колку не го разбираш фудбалот, колку за еден пекар курназ томче не можеш :D

ААААА хахахха томче мадафакин курназ еј :icon_lol:
Со Љубе бонера кој ќе се фатеа со Кирца и Думан и тој ладно е у милано, мајко мајко... :icon_lol:
И Интер кој сакаа да го земат Томонори Ендо за нов тренер :icon_lol:

Времиња мамицата !! :icon_lol:
 
Последно уредено:

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Па он е админ. :facepalm:

На какво дереџе дојде фан пејџот, од едни класа модератори како мене, Син, Чекич се спушти на овој со банерот и .......... Стекот. :shook:

Па знам бе,тој ли ме банираше од страната да не можам да коментирам крФ му ебам кисела.Џонтра врати Сфе ти е опростено.

Уствари не бе,Iosono ќе ви го с’снам,има да ве направи партали сите до еден,најкасно до два,ви ебам мекушите :D
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.950
Поени од реакции
6.146
Иосоно овој човек гледав во историјата на темава и на фан клуб интер многу активен е бил кај го снема сега , жив е ?
 
D

Darko_ufo

Гостин
Легендата вели дека после толку постови за Интер се претворил во чиста енергија и отпатувал во универзумот на легнедите, Син бил од неговата генерација и сега он го има превеземено приматот само никако да доживее Нирвана, седи тука и се расправа со типови како Џонтра и Кобе, не сака да им го остави наследството што му е оставено од Иосоно.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Легендата вели дека после толку постови за Интер се претворил во чиста енергија и отпатувал во универзумот на легнедите, Син бил од неговата генерација и сега он го има превеземено приматот само никако да доживее Нирвана, седи тука и се расправа со типови како Џонтра и Кобе, не сака да им го остави наследството што му е оставено од Иосоно.
тАчно
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Иосоно овој човек гледав во историјата на темава и на фан клуб интер многу активен е бил кај го снема сега , жив е ?
Имаш повеќе такви примери на исчезнати интераши.. повеќето ги снема последните 4-5 години.... незнам зошто :unsure:
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.950
Поени од реакции
6.146
Имаш повеќе такви примери на исчезнати интераши.. повеќето ги снема последните 4-5 години.... незнам зошто :unsure:
Прегледувајќи по историјата на фан клуб интер го забележав неготовиот јузер како човек кој имаше коментирано на секоја страна од темата а сега нема никаде да коментира, а кој друг е исчезнал незнам пошо не сум запознаен многу со историјата на форумов и фан клуб интер :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom