Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.681
Поени од реакции
13.295
па да, најверојатно, а и тоа што никао да сретнам некој што ќе ми одговара, тоа што срцето ми сака .... се некој... не знам.. не мој калибар
Уффф..... Не сум некој сручњак но еве еден совет. Не си поставувај превисоки критериуми за љубовта која ја бараш. Никој не е совршен. Од друга страна како што вика Маwечко причекај малку но секогаш биди на штрек.
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
Aj bas da vidam dali ke pomogne nekoj....
Imam problem so mojot penis, mislam deka ne e dovolno golem.
Znae nekoj metod za zgolemuvanje na penisot????
 
Член од
1 јуни 2007
Мислења
404
Поени од реакции
2
Aj bas da vidam dali ke pomogne nekoj....
Imam problem so mojot penis, mislam deka ne e dovolno golem.
Znae nekoj metod za zgolemuvanje na penisot????
Не се секирај...има време....ќе ти порасне.....
кога ќе влезеш во пубертет ..... па малце и после тоа
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
И дали го имаме новиот SWEDEN дами и господа?:pos2:

Онтопик: Многу тешко се справувам со мувања, едноставно не ми се испушта личноста од раце ако е кул и ако ми одговара, јбг таков тип сум. Ме посоветуваа да и се јавам уште одма ама незнам што точно да направам. Типката пред да си отиде ми рече нешо у стилу "ке се видиме", пред да успеам да и напраам муабет за проблемчево и тоа го сватив како знак дека готово, толку и бил меракот. Има некое чаре или да баталам и да не му ја мислам многу?
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
И дали го имаме новиот SWEDEN дами и господа?:pos2:

Онтопик: Многу тешко се справувам со мувања, едноставно не ми се испушта личноста од раце ако е кул и ако ми одговара, јбг таков тип сум. Ме посоветуваа да и се јавам уште одма ама незнам што точно да направам. Типката пред да си отиде ми рече нешо у стилу "ке се видиме", пред да успеам да и напраам муабет за проблемчево и тоа го сватив како знак дека готово, толку и бил меракот. Има некое чаре или да баталам и да не му ја мислам многу?
Чаре нема,и на мене ми се има десено истото,не трчај по неа,најди друга:pipi:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Ако ти се свиѓа ептен девојката зашто да не се обидеш? Нема што да изгубиш.
 
Член од
6 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
И дали го имаме новиот SWEDEN дами и господа?:pos2:

Онтопик: Многу тешко се справувам со мувања, едноставно не ми се испушта личноста од раце ако е кул и ако ми одговара, јбг таков тип сум. Ме посоветуваа да и се јавам уште одма ама незнам што точно да направам. Типката пред да си отиде ми рече нешо у стилу "ке се видиме", пред да успеам да и напраам муабет за проблемчево и тоа го сватив како знак дека готово, толку и бил меракот. Има некое чаре или да баталам и да не му ја мислам многу?
Чаре нема!!!На која и да и се закачиш ќе те одјебува,бидејќи ние женските на прв поглед ги препознаваме сеЉаците к'о тебе!!!!:baeh:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Чаре нема!!!На која и да и се закачиш ќе те одјебува,бидејќи ние женските на прв поглед ги препознаваме сеЉаците к'о тебе!!!!:baeh:
Aплауз за девојката која го напиша првиот пост на форумов.

Он: А на втор поглед, промискуитетноста во некаква блеф-мувачка конотација се раѓа најчесто како дете копиле на искомплексираната и разочарана суРОГат персона.

Со други зборови, дечко Сефирчо - терај го филмот како шо мислиш дека е најдобро. Девојките кои Милениа ги опиша во постот може да ги ќариш за 7 минути и да ти се интересни уште додатни 27 до 57 - во зависност од меракот во моментот.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Леле која тешка љубомора паѓа на форумов еј. Милениа, иди лечи се.

Серпико, Била бонг и Ф.А. фала за советите, се обидов онака и пуштив една боцка ама не изреагира нешто посебно. Кој ја ебе, сеа ке си купам некоја нова играчка за компјутерот:kesa:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Барем си се обидел, а сега како што сам си кажа кој ја ебе.
 
Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
Јас имам мал проблем... Точно пред година дена се зближивме и нели ништо не испадна... од тогаш не контактираме а јас и за роденден и за секој празник знаев да му пишам смс, а тој не ме приметува. Исто и оваа НГ. Но проблемот не е тоа... Од новогодишната вечер, и вчера и денес го сонувам нон стоп....:toe: зашо ме измачува:(:cry::cry:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom