Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Абе имам една бивша, шо сака да се видиме. :D И од сите можни факинг саати, денови, минути, секунди ми пишува порака "ај вечерва во10 ". За момент се замислив, ама нормално ја одбив. Ене ја лута пипер е, неќи да ме види ама утре ќе ја опрајме работата. Не згрешив шо не појдов, кој ја ебе бе, Ливерпул игра и на крај у краева јас на повик да не сум. :D

Ги сакам сите вечерва како изиграа!!! Сите!!!!

АЈДЕ ЧЕТВРТФИНАЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!! :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Дај ги сеа Прага или Брага да одмориме:)
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.155
Поени од реакции
7.858
Стариџ ми делува некако исфрустрирано. Емре е животно. Сако да играше константно вакви партии ќе беше одлично. Мерак ми е што ги исфрливме скапанициве, штета што не тепавме и во гости. Сега полабава екипа може, доаѓа во ПЛ периодот кога треба да го пројдеме јунајтед и таму и да се тепаме за место погоре. Распоредот не е лош, има шанси.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430
Абе имам една бивша, шо сака да се видиме. :D И од сите можни факинг саати, денови, минути, секунди ми пишува порака "ај вечерва во10 ". За момент се замислив, ама нормално ја одбив. Ене ја лута пипер е, неќи да ме види ама утре ќе ја опрајме работата. Не згрешив шо не појдов, кој ја ебе бе, Ливерпул игра и на крај у краева јас на повик да не сум. :D

Ги сакам сите вечерва како изиграа!!! Сите!!!!

АЈДЕ ЧЕТВРТФИНАЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!! :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Шо се палиш бе,Дортмунд ќе ви го најде лекот не се секирај :D :D
Шала на страна,честитам,заслужено.
Ние сме мртвило од екипа и ќе беше незаслужено да пројдеме.
П.С
Може и овде да го испцујам ЛВГ?
Онака идам по сите теми и сегде го пцујам,малце да им дадам поддршка на народот да ми се приклучат.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Шо се палиш бе,Дортмунд ќе ви го најде лекот не се секирај :D :D
Шала на страна,честитам,заслужено.
Ние сме мртвило од екипа и ќе беше незаслужено да пројдеме.
П.С
Може и овде да го испцујам ЛВГ?
Онака идам по сите теми и сегде го пцујам,малце да им дадам поддршка на народот да ми се приклучат.
Да те запалат на бандера, ко Џордано Бруно ако ни се подни Дортмунд. Ти ебам устата погана. :D

Можи да го пцуеш бе, зше да не.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
уште 5 утакмици до пласман во ЛШ? прилика која мора да се искористи максимално!

инаку вчера поштено ги испрскавме гејовите на нивни терен. оваков мизерен манчестер освен прскање требаше и мочање да добијат, ама ајде. ќе оставиме за понатака

поздрав до ферги и руни. без нив двајца ова немаше да биде толку слатко :)

капитенот пак не знаеше каде тера, ептен лошо. емре врза 2-3 утакмици на високо ниво. лалана страшно напредна, и тоа ме плаши, бидејќи немам некои симпатии кон него, а дечкото се бори за место во тимот поштено.
стариџ очекувам да биде остар и оној стариот тек на почеток на наредна сезона, тоа ако остане, и ако остане неповреден. после година ипол не играње фудбал и ова не е лошо.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Не ни паѓа Дортмунд уживајте. Со кој ќе играме у финале ако сеа ги плеснеме . Не иде :)
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.155
Поени од реакции
7.858
Хендо вчера пак зицер, исто како и првата на Енфилд и многу пати сезонава. Имаше време да ја смири, а он од прва, Де Геа не мрдна и требаше чист гол да е.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Шо се палиш бе,Дортмунд ќе ви го најде лекот не се секирај :D :D
Шала на страна,честитам,заслужено.
Ние сме мртвило од екипа и ќе беше незаслужено да пројдеме.
П.С
Може и овде да го испцујам ЛВГ?
Онака идам по сите теми и сегде го пцујам,малце да им дадам поддршка на народот да ми се приклучат.
Проклет да си.
 

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.499
Поени од реакции
22.136
Да, можеби Дортмунд е фаворит ама ќе биде далеку потесно него со Тотенхем. Клоп го знае тимот многу добро иако нормално дека напреднаа под Тухел. Ќе биде спектакуларно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom