Помош! Дали сум бремена?

Член од
17 август 2011
Мислења
9.962
Поени од реакции
17.788
Pa mozno e ako doslo do kontakt so sperma, ima polno takvi slucai, test za bremenost e najsigurno, a i ne znam sto tolku muabet, abre odi kupi si 100 denari alooooo na ti gi kazi smetka kje ti uplatam da ne te citam vise :pos:
Абе имало полно случаеви... еден нема таков. Тоа е само хипотетичка ситуација дадена. Без пенетрација и без свршување да земе тест за бременост ќе бидат најглупите потрошени пари у живот.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Абе во ред и фала многу на тие што одговоривте не дека сум сексуално необразована личност него имам конфликтни мислења + ја сум таков карактер влагам по длабоко...[DOUBLEPOST=1454280809][/DOUBLEPOST]
ocigledno ne vlagas uopste a ne pa dlaboko, som samo si trljal...
 
Последно уредено:
Член од
25 март 2014
Мислења
717
Поени од реакции
733
Абе имало полно случаеви... еден нема таков. Тоа е само хипотетичка ситуација дадена. Без пенетрација и без свршување да земе тест за бременост ќе бидат најглупите потрошени пари у живот.
Ако 100 денари за тебе се големи пари, тогаш ок.
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Па дечки денес и е 35ти ден утре 36ти нема сеуште добиено и не ја заболува веќе стомак до сега стално ја заболувало пред да добие ама ете а градите и се подуени...За тест таква работа не ме прашувајте пошо кога и да ја прашам нешто со тоа ми вика уживај....Незнам што да праам веќе ме фаќа страв
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.955
Поени од реакции
15.973
Па дечки денес и е 35ти....За тест таква работа не ме прашувајте пошо кога и да ја прашам нешто со тоа ми вика уживај....Незнам што да праам веќе ме фаќа страв
овој има 13 години и гајле нема, каков страв...

 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.955
Поени од реакции
15.973
Мене не ми е до зезанција од арно сигурно не би се замарал па ни членовите на форумов...
кај млади девојки со неурамнотежен циклус, може да дојде до доцнење на циклусот и до 3 месеци..., затоа убаво ти пишаа, тест од аптека и чиста работа... друго решение нема...
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
кај млади девојки со неурамнотежен циклус, може да дојде до доцнење на циклусот и до 3 месеци..., затоа убаво ти пишаа, тест од аптека и чиста работа... друго решение нема...
Па не и се десило до сеа а за тест не го праам ја она треба да го праи а пишав погоре за тоа како и да е нема везе фала :)
 
B

beaverknight

Гостин
Па не и се десило до сеа а за тест не го праам ја она треба да го праи а пишав погоре за тоа како и да е нема везе фала :)
Па фала богу дека она треба да го прави тоа, не дај боже ти да си труден, што ќе праиме тогаш дури, иди до аптека, купи еден и дај и го да провери, да ви се нацрта ли се.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Па дечки денес и е 35ти ден утре 36ти нема сеуште добиено и не ја заболува веќе стомак до сега стално ја заболувало пред да добие ама ете а градите и се подуени...За тест таква работа не ме прашувајте пошо кога и да ја прашам нешто со тоа ми вика уживај....Незнам што да праам веќе ме фаќа страв
Сите гледаме дека те мота, само ти не :)
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.216
Поени од реакции
25.970
Почни да се спремаш за алиментација. Психички прво, да не ти дојде нагло.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom