Makarov's Lead
Поени од реакции
177

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Абе самиот Рамбо ако сакаш биди, мислиш непобедлив си? :D Под кое стаклено ѕвоно живееш дечко? Алооо?
  Шкорпион
  Шкорпион
  Извини многу што ти газам по живци! :D Да си внимавал и научил нешто таму каде што си служел, нема вака лесно да се нервираш. Се вика дисциплина (а доаѓа и во ментална форма). Ако вака лесно некој те нервира, може подобро да одиш да си се зачлениш кај anger management центаров кај нас па нека ти наоѓаат чаре, зошто меѓу нас двајца, само ти си со проблем.
  Шкорпион
  Шкорпион
  Мене ич не ми сметаат луѓе како тебе, гледаш и интересен си ми дури (си правиме муабет каков што единствено е можен со тебе), но тебе ти сметаат луѓе како мене, што значи проблемот кај тебе е, не мене :). Решавај додека можеш :).
  Makarov's Lead
  Makarov's Lead
  Значи сеа ја сум проблем што ти ме замараш со педерски глупости а веќе ти реков да не реплицираш,и проблемот го решавам така што избегавам да сум у близина со такви како тебе,и кажи ми каква дисциплина бараш? Да ќутам на твоите педерски коментари и да дозволам да се заебаваш ма дај не сери човече излгеа немаш по паметна работа па ме замараш...
  според тоа дека ти тои 24 год на профилов, нешо ко да си големичок за средно :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom