Помош! Дали сум бремена?

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Аиииииииииииии...во 21 век, уште сефте не направила а 21 година...верувале или НЕ ?
---------
Не си, а ако вака се чуваш,богами тек после свадбата ако се фане, дај пушти го да влезе...
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Дечки да прашам девојками доби на 1ви месецов и дури на 12 имавме триење на анусот без пенетрирање случајно имаше допир со вагината и тоа однадвор мн кратко...Вчера сабајле кога станала повратила вода како што ми кажа денес исто и дошло ама не повратила и траело мн кратко искрено имам многу читано за ова и од повеќето луѓе на форумов и пошироко дека не се останува така лесно трудна без свршување со триење сеа мојава ситуација може е смешна али исто така читав дека при секој контакт со гениталиите има можност за бременост и инфекција...Ме загрижи ова со лошењево искрено затоа и го поставувам прашањево ми треба помош од поискусните фала.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Дечки да прашам девојками доби на 1ви месецов и дури на 12 имавме триење на анусот без пенетрирање случајно имаше допир со вагината и тоа однадвор мн кратко...Вчера сабајле кога станала повратила вода како што ми кажа денес исто и дошло ама не повратила и траело мн кратко искрено имам многу читано за ова и од повеќето луѓе на форумов и пошироко дека не се останува така лесно трудна без свршување со триење сеа мојава ситуација може е смешна али исто така читав дека при секој контакт со гениталиите има можност за бременост и инфекција...Ме загрижи ова со лошењево искрено затоа и го поставувам прашањево ми треба помош од поискусните фала.
Толку брзо нема шанси да осети некаков симптом, сигурно од нешто друго и е повракањето
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
Има вирус, не е бремена. За 12 дена симптоми како бременост не се возможни. За другото не би коментирала, смешно е. :)
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Има вирус, не е бремена. За 12 дена симптоми како бременост не се возможни. За другото не би коментирала, смешно е. :)
Може е смешно али денес и е 31 ден и не добила уште а и се јаде цело време... незнам више :/
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
Може е смешно али денес и е 31 ден и не добила уште а и се јаде цело време... незнам више :/
Sure check тест за бременост, 150 денари е.
А тоа со апетитот тврдам дека е сугестивно, ако е бремена две недели демек одма и се јаде ненормално? Тоа после 5-тата недела се јавува.
Чекајте уште 2-3 дена и нека направи тест.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Каква бремена, сеа и психата и игра и ја кочи да добие. Зборам за случајов, ако прошлиов месец сте се подзаборавиле некој пат тоа е веќе друго.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Добро бе како може без пенетрирање и случаен допир? Ако е така сите ние што спиеме со женско и имаме допир, тогаш ќе треба секој месец да креваме паника. :D
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Jas bi preporachala sledniot pat koga ke se triete momata tampon da si stavi, za da ne se nervirate vaka posle sekoe trienje neli ... (n)
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
Иако нема шанси, ама не само за овој случај туку воопшто не ми е јасно зошто не купат тест за да не бидат параноични комедијанти.
 

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
841
Поени од реакции
1.469
Чим малце сте се тријале малце и е трудна, ништо страшно ќе и помине за 9 месеци.
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Каква бремена, сеа и психата и игра и ја кочи да добие. Зборам за случајов, ако прошлиов месец сте се подзаборавиле некој пат тоа е веќе друго.
Што да сме се подзаборавиле кога не сме имале секс ... мислам невина е[DOUBLEPOST=1454258949][/DOUBLEPOST]
Sure check тест за бременост, 150 денари е.
А тоа со апетитот тврдам дека е сугестивно, ако е бремена две недели демек одма и се јаде ненормално? Тоа после 5-тата недела се јавува.
Чекајте уште 2-3 дена и нека направи тест.
Види работата е што не се замара она...Конкретно ова е мој проблем не сум спремен сеа за деца и затоа немаме секс и еве се погоди вака ова и ме стави во мисла затоа и пишав на форумов...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom