Фан клуб: МЗТ Скопје

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
rabotnicki away znaci vtoro kola a??? top top top :)




pa bev koga nekoj treba da vi objasni nekoj raboti, a vie kako i sekogas se znaete...
Абе заебанција беше тоа
А како што знам и не се разбравме многу......ама за тоа е форумов
Позз:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
eve jas ke ve prosvetlam se edna informacija jane si otide vo ungarija, a mujo vo katar . i neznam dali so ovie pari sto se oslobodina od niv dvajca ke se zimaat novi igravi poz
Kaa procitav i ja se iznervirav daaa.Kvalitetni kadri ispagat od Makedonija.Pred se za Petrovski.Za Taci ne mi e tolku krivo...
A ne veruvam deka za Jane ima zemeno MZT osteta zatoa sto vo negoviot dogovor postoi klauzula deka moze da go napusti MZT vo toj moment koga ke dobie podobra ponuda...
Predhodno rekov deka MZT se favoriti vo duelite so Rabotnicki za 2 mesto ali ne e provakacija ako sega recam deka dokolku ne se zasilite dopolnitelno i kvalitetno na tie dve pozicii nema da bidite dovolno konkurentni...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Kaa procitav i ja se iznervirav daaa.Kvalitetni kadri ispagat od Makedonija.Pred se za Petrovski.Za Taci ne mi e tolku krivo...
A ne veruvam deka za Jane ima zemeno MZT osteta zatoa sto vo negoviot dogovor postoi klauzula deka moze da go napusti MZT vo toj moment koga ke dobie podobra ponuda...
Predhodno rekov deka MZT se favoriti vo duelite so Rabotnicki za 2 mesto ali ne e provakacija ako sega recam deka dokolku ne se zasilite dopolnitelno i kvalitetno na tie dve pozicii nema da bidite dovolno konkurentni...

За Јане мислеше дека тие пари што ќе му се даваа како плата може сеа некој друг да ги прима на негово место....:wink:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Mene iskerno mi padna mnogu zal za Jane ali toa e... mujo neka krsi glava (sebicno kopile).. da se nadevame tie pari sto gi zemase jane ke kupat nekoj igrac (stranec).
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Kaa procitav i ja se iznervirav daaa.Kvalitetni kadri ispagat od Makedonija.Pred se za Petrovski.Za Taci ne mi e tolku krivo...
A ne veruvam deka za Jane ima zemeno MZT osteta zatoa sto vo negoviot dogovor postoi klauzula deka moze da go napusti MZT vo toj moment koga ke dobie podobra ponuda...
Predhodno rekov deka MZT se favoriti vo duelite so Rabotnicki za 2 mesto ali ne e provakacija ako sega recam deka dokolku ne se zasilite dopolnitelno i kvalitetno na tie dve pozicii nema da bidite dovolno konkurentni...
jas iskreno ne se iznervirav, za jane neznam ne mi e krivo ic sto otde posto za tie pari moze da se zeme kade kade bolje igrac, a za mujo mi e krivo posto mujo sega vo ekipa so srki i so pero iskreno nema mnogu mnogu da sebici i da srlja ,a ima kvalitet iskreno da pravime muabet
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
jas iskreno ne se iznervirav, za jane neznam ne mi e krivo ic sto otde posto za tie pari moze da se zeme kade kade bolje igrac, a za mujo mi e krivo posto mujo sega vo ekipa so srki i so pero iskreno nema mnogu mnogu da sebici i da srlja ,a ima kvalitet iskreno da pravime muabet
Богами Срки не е Бојан Николовски или Агоч :pos2::pos2::pos2: ќе спука одма:pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom