Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Главниот спонзор тој гркот си отиде и немаше кој да влезе како спонзор, сите играчи си отидоа, мислам оние поглавните. Во БИБЛ место Струмица влезе екипата на Рилски (Бугарија) кај што е тренер Ацо Тодоров. Инаку знам дека ќе те интересира кај ќе игра најубавиот играч во лигата Димче Тасовски:) Најверојатно ќе иде во клубот кај што игра уште поубавиот од него Тони Симиќ
ne me interesira toa :)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
rabotata e sto postot ne e od nego :pos: ovaj eden isti post go citam veke cela godina..:baeh:
Си го имаш ставено на десктоп? Па и јас би си го ставил, до детаљ точен, до коска суров за „љубители„ и „познавачи„ на кошарката како вас... Јас не лажам и трескам глупости како вас, се што има во постот, се е вистина, како и сите работи што сум ви ги кажал на форумов, ако не сите, бар 99%:baeh:
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
tasovski se uste mu nemaat dadeno ispisnnica od strumica inaku tocno e toa deka e najblisku do rabotnicki darko najverovatno ke ide u feni ako ovie platat za nego isto kako so treba da plati i rabotnicki za dimce i bi ve zmolil da ne jadete trici taka bezveza za igrac kako dimce zatoa sto treba da priznaete deka ako mzt ima dovolno pari za da go donese ke go sakate mozebi i poveke od jane zatoa sto deckoto e zakon
a moze da mi kazes od kaj informacija deka sokolov ke ide u feni? jas bi sakal da dojde.pozdrav
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Главниот спонзор тој гркот си отиде и немаше кој да влезе како спонзор, сите играчи си отидоа, мислам оние поглавните. Во БИБЛ место Струмица влезе екипата на Рилски (Бугарија) кај што е тренер Ацо Тодоров. Инаку знам дека ќе те интересира кај ќе игра најубавиот играч во лигата Димче Тасовски:) Најверојатно ќе иде во клубот кај што игра уште поубавиот од него Тони Симиќ

I ako e taka toa sto tolku gordo i bobasticno go najavi,ovaa godina ke si go jadite po 20 razlika vo vaseto lokalno derbi...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
џабе ви е МЗТ со постоите 20 год не се спомнуваат тие екипи со го тепале реал мадрид или незнам кој друг тим и не се спомнуваат екипи кои го освоиле купот туку оние кои кои биле КОШАРКАРСКИ ШАМПИОНИ МА МАКЕДОНИЈА А ТАМУ ЗА ВАША ЖАЛ ЈА ИМА И СТРУМИЦА
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
џабе ви е МЗТ со постоите 20 год не се спомнуваат тие екипи со го тепале реал мадрид или незнам кој друг тим и не се спомнуваат екипи кои го освоиле купот туку оние кои кои биле КОШАРКАРСКИ ШАМПИОНИ МА МАКЕДОНИЈА А ТАМУ ЗА ВАША ЖАЛ ЈА ИМА И СТРУМИЦА


:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: опна им гоооо :pos2::pos2::pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
А вие со кој ќе играте во вашето селско дерби?


они ке си играт со струмица и да знаеш ни они ни нии не сме селаци се и со имат врска кавадарци и струмица со селата што ги споредувате толку ... а ајде имало населени места околу градот и право.. е ај си миш околу скопје нема села и нии со треба ... детска работа :smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
џабе ви е МЗТ со постоите 20 год не се спомнуваат тие екипи со го тепале реал мадрид или незнам кој друг тим и не се спомнуваат екипи кои го освоиле купот туку оние кои кои биле КОШАРКАРСКИ ШАМПИОНИ МА МАКЕДОНИЈА А ТАМУ ЗА ВАША ЖАЛ ЈА ИМА И СТРУМИЦА

siguren si ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom