Фан клуб: МЗТ Скопје

nzs

Член од
27 март 2008
Мислења
179
Поени од реакции
0
aj ojte na youtube i pisite mzt-rabotnicki 3 da vidite dale cavese kako se pee a ne ajduci 3 bez 2 ce peat
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Абе учете се деца

Ова е само последната минута од најголемиот кошаркарски натпревар што некогаш се играл во Македонија. Мзт Скопје во "Јане Сандански" понесени од пеколната атмосфера создадена од верните FAMILY AERODROM, го фрли на колена славниот Реал Мaдрид. Лудница!!!

http://uk.youtube.com/watch?v=aMdxS1e6-yo
svaka cast.ludnica.dase nadevame deka ce vratat vakvite momenti
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Поминаа многу години а вие сега го ставате на јутуб ?

И ја се чудам зошто одма после утакмицата го немаат ставено.Имаше и тогаш интернет на 2 комп у мкд и youtube постоеше ама тоа е...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
koga ke se vratam od apslovenska ke vi vi pustam da vidime mzt-ratiofarm koga tepase mzt , taa e bolje od real jas mislam :)
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
468
Поени од реакции
68
ako e toa so mislam deka e ,togas e pogolema ludnica.......ako ratiopharm se tie germancite so imaa od 12 igraci 11 crnci..........
Да да, тие се тие....исправете ме ако грешам али мислам дека тогаш тој циганот ја закуца али топката излезе од кошот пошто мрежите беа мн. кратки па перо ја фати и им шлапна тројка во последна сек. Во сала делириум еден преку друг...:je: :je: :je:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Да да, тие се тие....исправете ме ако грешам али мислам дека тогаш тој циганот ја закуца али топката излезе од кошот пошто мрежите беа мн. кратки па перо ја фати и им шлапна тројка во последна сек. Во сала делириум еден преку друг...:je: :je: :je:

taa e be druze ama mislev da im napraime iznenaduvanje na sarlatanive,aj koga vise kaza neka ide... ludilooooooooooooo, crncite ne se za basket,crncite se za niva a basket se igra so mozok a za na niva ne ti treba mozok........
 
V

Viktoranius

Гостин
aj ojte na youtube i pisite mzt-rabotnicki 3 da vidite dale cavese kako se pee a ne ajduci 3 bez 2 ce peat
Добро е, ама далеку е од оригиналното. Многу се греши на делот каде што почнува лалалалал .......не само кај фемили, туку и кај сите што пробуват да ја пеат.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Добро е, ама далеку е од оригиналното. Многу се греши на делот каде што почнува лалалалал .......не само кај фемили, туку и кај сите што пробуват да ја пеат.
Па не мора да биде ископирана во целост. Може да се даде малце поинаков аранжман не е ништо страшно тоа.:smir:
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
epa ojte na youtube i pisite dale cavese i vidite na napoli navivacite kako a peat
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
tamu nz na koa strana se(sabajleto gi gledav)ako mozam ce vi pratam link
 

Kajgana Shop

На врв Bottom