Фан клуб: МЗТ Скопје

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Чекај малце ти имаш 15 а гледаш кошарка од пред 10...
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
de be daaaaaa gledam odamna kosarkan sigurno ima 10. se secavam nogu ubavo na buroks,duck,kuco,jovanovski,bracata bocevski. pratam odamna kosarka
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
de be daaaaaa gledam odamna kosarkan sigurno ima 10. se secavam nogu ubavo na buroks,duck,kuco,jovanovski,bracata bocevski. pratam odamna kosarka
На форумов има луѓе што се пописмени од тебе 10 пати така да иди на друг па таму лажи.Прател кошарка на 4 години:pos:


Маркус.Ова е официјален став на управата на МЗТ.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahaha

vie najdovte da zborite za povlekuvanje, eeeeeeeeeeeeeeeeeee IMA PARI AJDE U SALA , KOGA NEMA NEZNAETE STO E KOSARKA

I PAK PRASANJETO KADE BEVTE LANI I PREKLANI
kako i sto rekov...neznaete za nisto drugo osven za provokacija...i vi rekov deka ve svakam.slobodno provocirajte...ako toa vie e uteha zaradi vasiot zalosen tim...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Aјде ако може некој од F.A. да го потврди овој текст од Време..Дали навистина ќе се растури лигата(оти ако отиде MЗT отиде и лигата)
..и колку се сериозни во оваа намера..Да не е новинарска патка..
naj seriozni sme vo sme sto pisuva tamu , toj tekst e pisuvan so del od upravata i so del od navivackata grupa

a aerodromke jas go sledam feni uste pred desetina godini i nkaa bese orka,i tikves florida
jas gledam 21 godina a imam 20 godini

kako i sto rekov...neznaete za nisto drugo osven za provokacija...i vi rekov deka ve svakam.slobodno provocirajte...ako toa vie e uteha zaradi vasiot zalosen tim...

neznam koj prv pocna da provocira dali jas ili ti , jas samo te prasav nesto za koe ne dobiv odgovor
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
gledam i se cudam.... fastfudovcive na zenskoto finale ja peeja "od gjorce petrov... " ??? jas ne mozam da razberam, ako moze nekoj neka mi kaze.... ili sto i da e samo neka se pee..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Абе тоа кај нас се вика, прле пред магаре..ама незначи дека е деген..значи дека е заслепен и не гледа подалеку...Самиот рече ако не му реплицираш нема ни да одговори..вака во недоглед..
Само ти покажував зашто дечкото не го бива.
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
другари коа игра сеа следна мзт ?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
bace mene moze neme biva ali sega slavam titula...ti ako nisto trugo probaj da ja soni6...samo pred spanje treba dasi mislis na tri raboti:JASMIN,FENI I KAVADARCI
znaci ne e vazno so si degenski orientiran se dodeka feni zema trofei....
bravo,bravo..........
nemam povekje zborovi...............
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Сам си кажа човекот, нема потреба ништо повеќе да се каже.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
ajde aerodromci neka ni e cestita titulata nikoj na nikoj ne mu tekna da ni ja cestita. pa vi falite se za navivanje posle barem bidete ednas kako sto se narekuvate vie 'gragani' cestitajte da ja ebam majkamu. a posle ne mi smeta falete se barem dva pati vo godina cestitajte ni gi titulite i posle falete se pozz..
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
toa ne e titula ,toa e kup...........
a za celata rabota za cestitanjeto.so fajde imas ti ako jas ti cestitam.toa e samo onaka pro-forme i stvarno mislam deka nema potreba od toa.
ti ne mi cestitaj na mene ,ja nema da ti cestitam na tebe i pak sme isti.
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
marsot vi go kradat strumicani HAHAHAHAHA :pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom