Кршење тастатури и мауси

Kardasevski

Осло
Член од
4 септември 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Јас така многу тастатури скршив!!
Па сега не се замарам со Игри тоа е доброто Тука!
Гледам нешо ваму таму по интернет поинтересно е!
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
Немате поима колку добро биро од дабово дрво имам онака 6цм дебело.Ма има издржано нервози од послаб степен(ММО) и оние појаките од DotA
 
?

..........

Гостин
Дома имам акнато џоистик во мониторот, играв фудбал против компјутерот и ми даде невозможен гол:uvo: ја акнав во мониторот и виножито се појави од ударот
Само тоа:toe: инаку темпераментен сум.

Аха, ке заборавев ова малку оф топик е.

Некаде 97, 98 година во основно, после школо со братучед одиме на флипери, зимаме жетони и чекаме ред на мустафа:vozbud:
А игра постар тип панкер, со долга коса испирсан целиот и нервозен треска по дугмињата, ние позад него стоиме чекаме ред и му броиме животите, коа му го зедоа и последниот живот братучедми извика ЈЕССС:vozbud: и типот стана мавање една клоца и двајцата не крена во воздух:pos:
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
550
Поени од реакции
22
јас го клоцам куќиштето кога ке ми засецка некоја игра:pos:
 

Блаугранец!

mes que un club!
Член од
28 август 2009
Мислења
785
Поени од реакции
176
Затоа ќе си купите гумена тастатура и немате гајле, а за мауси... уште не се измислени гумени, ќе морате да почекате :pos:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
И тастатура и глушец. Ама пусти Logitech, не се даде, сеуште функционираат, иако глушецот 100 пати го отварам за да ги средам кликовите, а тастатурата се скршија само држачите. Секако копчиња летаат, ама се враќа тоа во нормала. И куќиште имам клоцнато, и звучници :) И секако после дека ги бришев игрите. Сега не играм, и се е здраво.
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Ако ептен ме напизди некоја игра, едноставно ја бришам, и решен проблем.
Или, ќе ја изклучам, и до крајот на денот веќе не седнувам пак на неа, чекам нов ден со нови сили да го „надминам“ проблемот кајшто сум запнал.
Е да бе, немам друга работа, ќе фрлам со тастатури и мауси по дома поради игра, според мене, тоа е дебилно.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.735
Поени од реакции
12.166
Не кршам тастатури ни глувчиња ама за куќиштето, душа му извадив. Последно вчера фрлив столица (ми падна врз нога ММЕ) према компјутерот. Среќа само маските на двд-јата ги откорнав, а можев да го распукам цело куќиште на пола (па и внетре се што има)...јбг, столицата ми се најде при рака (т.е. при нога) :)

оф
Затоа не можам да имам секс на столица, обично ги кршам и нив
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
иам само еднаш рокнато тастатура али не домашна(во Инсомниа) и маус лупнато од ѕид домашен :tv:

џојстици не се бројат, 2 на сони кец, 4-5 на двојка и еден у ефект вајрлес на тројка го џитнав од прозор :kesa:
овде барем поврзани се па имаш околу 2 сек. дур се смириш малце од малце...
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Не тастатура и маус,ама пред 2 години изгубив титула во последно коло на ПЕС 8 и толку се изнервирав шо мавнав бокс у прекидач за струја и госкршива!
 

T81

The Chosen One
Член од
15 ноември 2009
Мислења
229
Поени од реакции
6
леле темава... :) кога ќе се сетам колку мауси ми изеде ГТА сан андреас од некој нејзини безвезални мисии...
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
83
Поени од реакции
0
Само маус трескам од биро и боксови во шкафот десно од мене :kesa:
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Кршам само на Football Manager и на Fifa ко ќе ме победит брат ми :vozbud:

Прво, само мавав по биро, па почнав и по тастатура и маус, сеа го истурвам од боксој мониторов(фала богу стар е, ако имав лцд ќе требаше секоја недела да купвам нови монитори):pos2:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Кршам само на Football Manager и на Fifa ко ќе ме победит брат ми :vozbud:

Прво, само мавав по биро, па почнав и по тастатура и маус, сеа го истурвам од боксој мониторов(фала богу стар е, ако имав лцд ќе требаше секоја недела да купвам нови монитори):pos2:
Абе седи друже што си ти...ни Чак Норис не би можел да го постигне тоа :vozbud:

Да имаше LCD, ќе маваше по бирото, верувај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom