Ситница што ме нервира

Член од
19 март 2011
Мислења
12.770
Поени од реакции
14.051
Кога место Ctrl+Shift+P ќе стиснам само Ctrl+P и ќе ми се отвори за принтање на страната :yid:
 
Член од
13 јуни 2015
Мислења
42
Поени од реакции
122
Кога комшијата секоја вечер пушта тежок метал во 2 навечер.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Навечер кога си враќам програма на МаксТв-то и точно у 01:00 (ваљда тогаш се апдејтуваат програмите) се губи звукот на моменти и сецка сликата, па треба 14 пати да исклучиш и одпоново да пушташ видеотека-тв тека па програмата да ја најдеш па тоа што си гледал да најдеш... ми иде телевизорот со базука да го разнесам.
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.480
Поени од реакции
598
админи на цс кога играат со вх. нез дали е ситница или не ама би ги наденал на кол.
Поготово на ултрас мацедониан сервер, њу џенерејшн гејминг,
На макс цс мапс најдобри админи имаше ама го сјебаа серверот.
 
M

Moon Child

Гостин
Мрсен трулекс. Го стискаш да го исцедиш и џвркотници низ прстите ти излегува. Нема погадно нешто, косава ми се крева.
И уште нешто што сега во моментов го видов и се сетив.
Искрено, кој кур ви е што презимето од мажот го земате во машки род?
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Мрсен трулекс. Го стискаш да го исцедиш и џвркотници низ прстите ти излегува. Нема погадно нешто, косава ми се крева.
И уште нешто што сега во моментов го видов и се сетив.
Искрено, кој кур ви е што презимето од мажот го земате во машки род?
И според мене ептен тапа е кога го зимаат презимето во машки род па кај така па и две презимиња моминско и од мажот и. За да се потпише два реда и требаат :D А ова за презиме во машки род сигурно многу гледале руски манекенки па некој филм се врти.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Кога спијам и ми влегуваат во собата, демек бараат нешто и вратата ја оставаат отворена. :boksix: И кога брзам некаде, а нема ништо испеглано.
 
Член од
14 јули 2015
Мислења
6
Поени од реакции
1
Тропање на садови, ме нервира ненормално и непристојно брмчење на мотори под мојот прозорец (одма под мојот прозорец е патот), ме нервираат мувите што моментално илјадници ми прелетуваат над глава! :boksix:
 

Lenny

Seventh Son of a Seventh Son
Член од
16 февруари 2012
Мислења
335
Поени од реакции
406
Не сум таму, но очигледно не е само еден лудак :D
така ви треба, не се трпите и вие фолкери и слична раја по цели денови, малку metal up your asses да ви врие малце во мозочињата
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.857
така ви треба, не се трпите и вие фолкери и слична раја по цели денови, малку metal up your asses да ви врие малце во мозочињата
не значи дека си фолкер ако не сакаш музика да ти трешти над глава, тоа ти е нарушување на јавен ред и мир, ако сакаш гласно да слушаш музика купи слушалки без разлика дали си фолкер или металец.
 
Член од
13 јуни 2015
Мислења
42
Поени од реакции
122
не значи дека си фолкер ако не сакаш музика да ти трешти над глава, тоа ти е нарушување на јавен ред и мир, ако сакаш гласно да слушаш музика купи слушалки без разлика дали си фолкер или металец.
Е, да си ми жив !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom