PlayStation 4

Член од
24 август 2008
Мислења
238
Поени од реакции
133
Zemav ps3 slim 120gb ama nemozam da igram piratski igri. E sega eden drugar mi vika da zemam usb od aliexpress i ke mozam da igram, a drugi mi vikat deka moram da go cipuvam. Ajde nekoj sogurno so znae kako odi toa da mi kaze da ne zimam dzabe usb. Edit: sum ja utnal tumata malku xD

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
18 февруари 2015
Мислења
21
Поени од реакции
6
Zemav ps3 slim 120gb ama nemozam da igram piratski igri. E sega eden drugar mi vika da zemam usb od aliexpress i ke mozam da igram, a drugi mi vikat deka moram da go cipuvam. Ajde nekoj sogurno so znae kako odi toa da mi kaze da ne zimam dzabe usb. Edit: sum ja utnal tumata malku xD

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk
http://www.idc.com.mk/ Исконтактирај со дечково, мислам дека може да ти помогне. Како алтернатива имаш во Буњаковец на први спрат скроз на крајот кога идеш од Соборна, малце е збутано али распрашај се ако неможеш да се снајдеш, ке ти помогнат.
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.542
Поени од реакции
11.628
Zemav ps3 slim 120gb ama nemozam da igram piratski igri. E sega eden drugar mi vika da zemam usb od aliexpress i ke mozam da igram, a drugi mi vikat deka moram da go cipuvam. Ajde nekoj sogurno so znae kako odi toa da mi kaze da ne zimam dzabe usb. Edit: sum ja utnal tumata malku xD

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk
Имаш соодветна тема за PlayStation 3, таму поставувај прашања во врска со таа тема.

http://forum.kajgana.com/threads/playstation-3.369/
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Ја имам Watch Dogs, ако сака некој замена може слободно да ме контактира по ПП :)
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
666
Поени од реакции
134
Можи не е за овде прашањево, ама колку е потрошувачката на струја на еден PS4 доколку работи 16 часа во денот? Ме интересира пресметано во денари. Ако можи некој да помогни :D
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.087
Поени од реакции
8.137
Можи не е за овде прашањево, ама колку е потрошувачката на струја на еден PS4 доколку работи 16 часа во денот? Ме интересира пресметано во денари. Ако можи некој да помогни :D
150w na saat
 
Член од
9 април 2008
Мислења
790
Поени од реакции
357
Бидејќи немам играно 1 месец и ми помина ќефот продавам пс4 малку користен како нов купен од галерија со пс + картичка и игри на акаунтот assasins creed black flag , battlefield 4 , call of duty ghosts , need for speed rivals , watch dogs , fifa 14 , nba live 15 , 8 ball pool , infamous first light и некои други . Сонито е под гаранција до 2016 доаѓа во оригинално пакување. Праќам по карго низ цела Македонија . Цел комплет го давам за 22.000 денари и каргото на мој трошок. Евтино и побрзајте. Членови на форумот имаат предност пред купувањето. Сонито е буквално ко ново без гребка.
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.542
Поени од реакции
11.628
Да се пофалам и овде, вчера го сефтосав, со Witcher 3.

Во меѓувреме симнувам демоа за Final Fantasy...
So far, so great! :cool:
Честито !!!

Леле, ако го хакнат чудовиштево за играње пиратерија, сите ќе му се нафрлиме како алва.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.166
Поени од реакции
1.262
Излегоа некои информации,незнам колку се точни дека во Бразил успеале да го пробијатo_O
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.087
Поени од реакции
8.137
Никогаш нема да го достигнат нивото на продажба како што беше ПС1 Пс2
 
Член од
18 февруари 2015
Мислења
21
Поени од реакции
6
Излегоа некои информации,незнам колку се точни дека во Бразил успеале да го пробијатo_O
Не е баш некој "jailbreak" туку е инсталирање на видео игри нешто како Primary ili Secondary account што се врти низ е-bay. Наводно плаќаш 100 до 150 долари и ти инсталираат околу десетина игри во сонито. Дајте време , сепак беа потребни скоро 3 години да тројката биде хакната. Сега за сега за ефтино ги имаш преку е-бay како што и кажав. Ги имам така купено Bloodborne i Witcher 3 за 20 евра.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Не е баш некој "jailbreak" туку е инсталирање на видео игри нешто како Primary ili Secondary account што се врти низ е-bay. Наводно плаќаш 100 до 150 долари и ти инсталираат околу десетина игри во сонито. Дајте време , сепак беа потребни скоро 3 години да тројката биде хакната. Сега за сега за ефтино ги имаш преку е-бay како што и кажав. Ги имам така купено Bloodborne i Witcher 3 за 20 евра.
Тој начин воопшто не е безбеден според мене. Прашање на време е до кога ќе ги имаш.
Нека ти каже @Дон Џелатимус :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom