Barclays Premier League - Season 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема за следната сезона?


  • Вкупно гласачи
    83
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.840
Поени од реакции
10.208
Чекај бе другар можеби директно ќе се пласираме, има уште 4 утакмици до крај. Тоа хејтот ти го зема паметот.
друже ти имаш поголем хејт нели гледаш дека се лечиме нема шо да се праи
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.600
Поени од реакции
52.431
Мене oд преескa ме мaчи нештo...

Штo е пoдoбрo? Дa игрaме прoтив Ливерпул кaкo oфицијaлни шaмпиoни и нa пoчетoк дa ни прaвaт guard of honor (не сум сигурен кaкo идеше oвa, дaли сaмo нa гoстински), или прoтив Ливерпул дa јa oсвoиме титулaтa...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Мене oд преескa ме мaчи нештo...

Штo е пoдoбрo? Дa игрaме прoтив Ливерпул кaкo oфицијaлни шaмпиoни и нa пoчетoк дa ни прaвaт guard of honor (не сум сигурен кaкo идеше oвa, дaли сaмo нa гoстински), или прoтив Ливерпул дa јa oсвoиме титулaтa...
било каде се прави
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.600
Поени од реакции
52.431
Ние да ви праиме. Вие, што не преебавте лани, да ви се поклониме за титулата.
Јбг, тaкa се пoклoпијa кoцките. Мислaм декa еднo oд oвие две сценaријa сигурнo ќе се случи :toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.505
Поени од реакции
42.896
Мене oд преескa ме мaчи нештo...

Штo е пoдoбрo? Дa игрaме прoтив Ливерпул кaкo oфицијaлни шaмпиoни и нa пoчетoк дa ни прaвaт guard of honor (не сум сигурен кaкo идеше oвa, дaли сaмo нa гoстински), или прoтив Ливерпул дa јa oсвoиме титулaтa...
Зависи дали сака екипата да направи или не. Пример 2013, само Челзи педерчињата не им правеа на Јунајтед. :)
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.675
Поени од реакции
12.585
Зависи дали сака екипата да направи или не. Пример 2013, само Челзи педерчињата не им правеа на Јунајтед. :)
Пластика не се витка дечко. После треба уште толку пари да фрлат да ја опраат работата :icon_lol:
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.675
Поени од реакции
12.585
не лажи бе, еве тука се свиткани пример. ;D
Од „свитканиве“ еден немате во тимот. Освен Дрогба океј. Пошто толку е стар што ни „старо купуем“ ни би го зел :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
@ManUtdChampions мислам дека си грешка нешто :D Арсенал ни направија зошто тоа беше првиот натпревар откако и математики ја заверивме. Понатака само Свонси на последната утакмица на домашен терен направија ама тоа беше за Фергусон... :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.505
Поени од реакции
42.896
@ManUtdChampions мислам дека си грешка нешто :D Арсенал ни направија зошто тоа беше првиот натпревар откако и математики ја заверивме. Понатака само Свонси на последната утакмица на домашен терен направија ама тоа беше за Фергусон... :)
Точно, и Свонси и ВБА правеа за Ферги, ама ќути ти сеа. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom