Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.342
Поени од реакции
57.956
Не реков јас дека не е добар филмот, туку за филм со рејтинг 9 што за повеќе луѓе е најдобар филм на сите времиња јас го оценив со 7ца.
Najdobriot film na site vreminja ima ocena 10. Prosecnata ocena mu e 9.2. Napravi razlika. Ako site ja zemat 9.2 kako referentna ocena, togas ni eden film nikogas poveke nema da nadmine 9.2.
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
3.253
Абе прашав пред некој ден ама не ме цитираше никој.

Ќе има 4ти дел на бетменот?Тhe dark Knight Rises.
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Абе прашав пред некој ден ама не ме цитираше никој.

Ќе има 4ти дел на бетменот?Тhe dark Knight Rises.
Ќе има нов Бетмен т.е. Бетмен вс. Супермен, ама не е дел од трилогијата на Нолан.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.584
Поени од реакции
13.247
Абе прашав пред некој ден ама не ме цитираше никој.

Ќе има 4ти дел на бетменот?Тhe dark Knight Rises.
Tрилогијата е комплетна, актерскиот и режисерскиот тим завршија со Бетмен. Наредните екранизации на Бетмен ќе бидат од други актери, друг Универзум и така натаму. Ако се покажи Афлек можна е нова франшиза само-Бетменска... Со Лето како Џокер, ветувачки звучи...
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
3.253
Tрилогијата е комплетна, актерскиот и режисерскиот тим завршија со Бетмен. Наредните екранизации на Бетмен ќе бидат од други актери, друг Универзум и така натаму. Ако се покажи Афлек можна е нова франшиза само-Бетменска... Со Лето како Џокер, ветувачки звучи...
Би глумел Бејл?
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Се мислам деновиве пак да го гледам Фајт Клаб, може на втор пат ќе ми се промени впечатокот дека филмот не е ремек дело како што го следи глас
:facepalm:

Очекувам владата на кајгана да превземе мерки против овој злосторник и најстрого да го осуди


http://oi58.tinypic.com/2lik6y9.jpg
пред време направен инаку 3то нешто у стил се влечеше ќе треба книга да објавам[DOUBLEPOST=1422373863][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1422374003][/DOUBLEPOST]
Tрилогијата е комплетна, актерскиот и режисерскиот тим завршија со Бетмен. Наредните екранизации на Бетмен ќе бидат од други актери, друг Универзум и така натаму. Ако се покажи Афлек можна е нова франшиза само-Бетменска... Со Лето како Џокер, ветувачки звучи...
(y)
Би глумел Бејл?
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom