Обложување на нет

Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Кажете што треба да направам не ми ја отвара бет365 најверојатно е блокирана а сакам да се регистрирам.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Кажете што треба да направам не ми ја отвара бет365 најверојатно е блокирана а сакам да се регистрирам.
Сите што сте на Blizoo треба ова да направите за да можете да се регистрирате и да се кладите онлине

Симнете го овој софтвер инсталирајте го и со негова помош ке смените адреса како да сте од друга држава и ке си фурате. Малце нервира кога ке се конектираш треба да чекаш 1 мин бидејки е free верзија али немаш гајле

http://cyberghostvpn.com/

после тоа еве ви линк за BET365 и регистрирајте се без проблем и играјте
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Сите што сте на Blizoo треба ова да направите за да можете да се регистрирате и да се кладите онлине

Симнете го овој софтвер инсталирајте го и со негова помош ке смените адреса како да сте од друга држава и ке си фурате. Малце нервира кога ке се конектираш треба да чекаш 1 мин бидејки е free верзија али немаш гајле

http://cyberghostvpn.com/

после тоа еве ви линк за BET365 и регистрирајте се без проблем и играјте
Фала ти. Иначе не сум на Blizoo на Т- Home сум.[DOUBLEPOST=1402643775][/DOUBLEPOST]Ќе пробам после дома дали ќе функционира.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.174
Поени од реакции
1.271
Некој предлог за добра online betting страна?
Се мислам измеѓу Bet365 или William Hill?
фала;)
 
Последно уредено:
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Некој бонуси на другиве страници ? На betadria.com ако добро прочитав е "само" 25%, знам на бет365 даваа 100% едно време... Сакам на bwin да напрам, има таму некој бонус?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Некој бонуси на другиве страници ? На betadria.com ако добро прочитав е "само" 25%, знам на бет365 даваа 100% едно време... Сакам на bwin да напрам, има таму некој бонус?
Џабе ќе прајш на bwin. Ја ограничија уплтата за Македонија, 1 евро мислам дека е. Не ти се исплаќа.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.174
Поени од реакции
1.271
Ако може мала помош.
Направив акаунт на вилиам хил и ставив 30е депозит.Фатив 20е плус,стиснав да ги повлечам парите уште вчера напладне и уште не ми се стигнати на картичка( виса кредитна од тутунска) а депозитот во вилиам хил ми е сега 5е,што значи од таму се пуштени.
Ако знае некој чаре како да ги подигнам парите,ќе му бидам многу благодарен
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Ако може мала помош.
Направив акаунт на вилиам хил и ставив 30е депозит.Фатив 20е плус,стиснав да ги повлечам парите уште вчера напладне и уште не ми се стигнати на картичка( виса кредитна од тутунска) а депозитот во вилиам хил ми е сега 5е,што значи од таму се пуштени.
Ако знае некој чаре за ова,ќе му бидам многу благодарен
Почекај два три работни дена.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.174
Поени од реакции
1.271
Почекај два три работни дена.
Ќе стигнат сигурно или има шанси да ме заебат(читав нешто преку манибукерс сум требал да префрлам).
Сакам уште 20-30 евра да ставам,па да чекам да стигнат овие или нема да има никаков проблем да ставам одма?
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Ќе стигнат сигурно или има шанси да ме заебат(читав нешто преку манибукерс сум требал да префрлам).
Сакам уште 20-30 евра да ставам,па да чекам да стигнат овие или нема да има никаков проблем да ставам одма?
Не би трбало да има никаков проблем.Јас лично со вилиам хил немам искуство, ама кога повлекуваш пари на картица од било каде обавезно се чека од два до три работни дена додека се процесира трансакцијата.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Ако може мала помош.
Направив акаунт на вилиам хил и ставив 30е депозит.Фатив 20е плус,стиснав да ги повлечам парите уште вчера напладне и уште не ми се стигнати на картичка( виса кредитна од тутунска) а депозитот во вилиам хил ми е сега 5е,што значи од таму се пуштени.
Ако знае некој чаре како да ги подигнам парите,ќе му бидам многу благодарен
Де бе што сакаш ти за еден ден да ти стасаат, една недела сигурно ќе чекаш.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
на betadria.com за колко време можеш да си ги повлечеш парите и за колко време ќе ти стигнат на картицата ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom