Кладилница (Генерална дискусија)

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Добар овај со местените 100000000% :cuc:

Не стигнав ова да ја уплатам, ко ќе има друга кажвај. Ако не ги даваш free, ќе платам !
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Znaci nisto poloso od kosarka koa ke ti iskoci nereseno. Na drugo livce gi cekam Arsenal Celzi gg prvo koi kreteni se nemaat zavrsnica. A A siroki igokea ne mi jasno so se desi.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Затоа тука е КЕНО !!! :ROFLMAO: .... пробал некој да сподели искуство? ... нешто као лото му доаѓа изгледа а....
Јас играв ко бев 2ра 3та година средно. Интересно е за вртење на парите, треба премногу среќа за ќар да излезиш :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.942
Поени од реакции
9.580
Затоа тука е КЕНО !!! :ROFLMAO: .... пробал некој да сподели искуство? ... нешто као лото му доаѓа изгледа а....
Ова новово не сум го пробал пред едно 7-8 години го играв си лапав пари коа ми требаа за излегување али сеа гледам поинакво е од тогаш барем коефициентите се поинакви може да ги посетам утре ама до 2 мислам ке работат
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.453
Поени од реакции
109.394
koj favorit od nba ke kiksne?
Сан Антонио и Индијана би требало да тепаат, киксот ќе се бара меѓу Мемфис, Мајами, Хјустон и можеби Феникс иако не верувам да изгубат дома од мртвите Лејкерс. :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Jovan 995

Моторџија !
Член од
10 ноември 2013
Мислења
284
Поени од реакции
69
Затоа тука е КЕНО !!! :ROFLMAO: .... пробал некој да сподели искуство? ... нешто као лото му доаѓа изгледа а....
Иначе јако е тоа ама да се проба само еднашка немој да се залетуваш јас со еден другар влеговме по 50 денари игравме и 2 на 2 бројки и на среќа ги погодивме и обично само коа идам у кладилница коа имам нешто ситно и тогаш ги ставам на 2 бројки а иначе поише пари за тоа не давам ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom