Кладилница (Генерална дискусија)

25 јуни 2007
2.307
1.134
Абе они ако знаат толку уткамици да погодат и имаат дојави, тогаш со самото тоа ќе прават пари и нема да има потреба да бараат по 50 - 100 евра.

Туку ја гледа некој Верона ? Ќе вртат ?

Jovan 995

Моторџија !
10 ноември 2013
284
69
Нешто за вечер бразил , ако има некој нешто некоја утакмица нека пише... јас се мислам
Атлетико-мг 1
Атлетико пр 1 :свиркам:
--- надополнето: 8 декември 2013 во 16:20 ---

Не верувам или ќе остане така или икс ќе биде според мене :)

M

Mamba.

Реков само хокеј че пишам а фудбал не и пак додадив 2 фудбал :facepalm:

И ногу јасно хокејот ги фаќам фудбалот Верона - 1 она губе 0-1 60 минута. :tapp:

24 декември 2007
12.694
4.520

Preta со Б тим е ама премал коефициент за Internacional.

23 август 2010
38.783
111.239
Стандард ја играм 2+ 0-0 завршува. Ај ќе измислат за мене некоја нова игра, од 0 до 10 гола, ваљда така ќе погодам некоја утакмица.

2.307
1.134
Осеќав ова Верона дека е public bet а без некоја преголема основа дека ќе зезне и ете ја. Само криво ми е што често си ида сам против себе.

1 февруари 2009
681
188
Паок. :place:
Не ни приметив дека имале дома 7/7 :tapp:
Инаку гостиве најутепан тим у лига. После којзнае колку години влегле у прва лига и цело полувреме играа со играч мање.