Ливерпул - Манчестер Јунајтед - 14:40 - Недела, 1ви септември, 2013

Каков исход очекувате од натпреварот?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.532
Поени од реакции
17.891
Имааах у план тва да го пишам ама си ме спреварил. За кладба сам ама со некој друг оти со тебе веќе се кладих. Има некој кандидат? Ако нема, може па со тебе :D Ама може и со двујца. Јас ќе носам еден аватер месец време а вие по 2 недели ако загубете :D
У право си ајде со некој друг,па ако не се јави никој, пиши:D
 
S

Stivie G

Гостин
Philippe Coutinho hadn't heard of David Moyes before joining Liverpool.

Наскоро со менаџериштето сите ќе се заебаваат :icon_lol::D
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
Имааах у план тва да го пишам ама си ме спреварил. За кладба сам ама со некој друг оти со тебе веќе се кладих. Има некој кандидат? Ако нема, може па со тебе :D Ама може и со двујца. Јас ќе носам еден аватер месец време а вие по 2 недели ако загубете :D
Ајде јас ќе се кладам со тебе ако победи Ливерпул јас носам аватар од кој сакаш ти месец дена ако пак Манчестер Јунајтед победи ти ќе носиш од Мојс месец дена аватар договорено?
 
S

Stivie G

Гостин
Ајде јас ќе се кладам со тебе ако победи Ливерпул јас носам аватар од кој сакаш ти месец дена ако пак Манчестер Јунајтед победи ти ќе носиш од Мојс месец дена аватар договорено?
Договорено, иако најмалку сакам да носам аватер од лузерот :D
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.227
Поени од реакции
26.014
Тоа, again, важи за вашиот најдобар играч, кој има различен дрес од стандардниот.
Обично си имале одлично ниво на самоконтрола. Ретко ги имам глеано да се радуваат со играчите на постигнатите голови. :D
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Обично си имале одлично ниво на самоконтрола. Ретко ги имам глеано да се радуваат со играчите на постигнатите голови. :D
Не знам, не знам, не се сеќавам од кога не се имам смеено на пост на форум вака. Башка, фан на ... црвените од текстилниот град (ај, пошо ми го продолжи здравјево за 7 минути, а не пушам некое време веќе, честам Ненавредување на твојот омилен тим).

Него, да, хахахах, во право си, ретко кога се радувале со играчите ваши :D

Toa retko deбело ме насмеа :D
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.227
Поени од реакции
26.014
Не знам, не знам, не се сеќавам од кога не се имам смеено на пост на форум вака. Башка, фан на ... црвените од текстилниот град (ај, пошо ми го продолжи здравјево за 7 минути, а не пушам некое време веќе, честам Ненавредување на твојот омилен тим).

Него, да, хахахах, во право си, ретко кога се радувале со играчите ваши :D

Toa retko deбело ме насмеа :D
Ретко, ретко. :D

Квалитетна аквизиција, али не многу професионална.

Се надевам дека Перси ќе погоди на време, за да не ти ги земаат тие 7 минути дечките во различен дрес што не се голмани. :D
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Доста летавте 2 кола, мора некој да ве спушти на земја.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.653
Поени од реакции
43.482
Член од
24 март 2012
Мислења
648
Поени од реакции
718
И јас се кладам за Ливерпул, ако изгуби Ливерпул јас ќе носам аватар по ваш избор 1 месец, а јунајтед ако загуби вие ќе носите аватар по мој избор 1 месец.

Има некој за ?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.298
Поени од реакции
85.089
Никој не правеше вакви кладби за Јунајтед-Челзи :( :'(
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom