Ливерпул - Манчестер Јунајтед - 14:40 - Недела, 1ви септември, 2013

Каков исход очекувате од натпреварот?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Ако имате малце самоконтрола и ако сте посмирени не би требало да има проблеми. :D
Тоа, again, важи за вашиот најдобар играч, кој има различен дрес од стандардниот.

hint - Не е голманот :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
ocekuvam ubedliva pobeda na mancester junaited so tri do cetiri gola razlika i da im pokazeme na ovie luzerive koj e koj


HEHE POZZ
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Не е чудење туку на некој начин потенцирање или потсетување. Ваш чоек кажува дека на било каков начин треба да се порази противникот, да не има плачки после.. :icon_lol:
После тоа лани, ја сум спремен да прифатам било каков позитивен резултат за Ливерпул. Мерките не ме интересираат.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.532
Поени од реакции
17.891
Stivie GДан сакаш пак аватарче да носиш а:D?кладба нешто ова она:)?
 
Член од
24 март 2012
Мислења
648
Поени од реакции
718
Во недела му е роденден на Стариџ,таман за дербито..
Иначе победа Ливерпул.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
RickyLFC9 супер ти е воведот ,али само поправи ја анкетата да се затвори до утре вечер(y)

Ке тепаме и на ова дерби,реално гледано многу играчи им фалат на ливерпул,а кај нас оваа недела може да се вратат кагава и чичарито.
Ја очекувам онаа позната борбеност од двата тима,до крв да се борат,да ечи енфилд (се надевам без спомнување на ју ноу ват), и ова да биде првото вистинско дерби за оваа сезона каде ке се игра фудбал(пошо нели мурињо го уништи првото).
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
Манчестер Ј. е во сите сегменти подобар од Ливерпул. Овие уште не се помдрнаа од мртвата точка во осумдесетите години !
 
S

Stivie G

Гостин
Stivie GДан сакаш пак аватарче да носиш а:D?кладба нешто ова она:)?
Имааах у план тва да го пишам ама си ме спреварил. За кладба сам ама со некој друг оти со тебе веќе се кладих. Има некој кандидат? Ако нема, може па со тебе :D Ама може и со двујца. Јас ќе носам еден аватер месец време а вие по 2 недели ако загубете :D
 
S

Stivie G

Гостин
Манчестер Ј. е во сите сегменти подобар од Ливерпул. Овие уште не се помдрнаа од мртвата точка во осумдесетите години !
Се гледа дека ептен го пратеш Ливерпул :rolleyes:
Мртва точка у осумдесетите :cenzura:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom