Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Таблетот не можеш да го користиш како телефон. Ама можеш да инсталиераш Viber, па преку него да правиш муабет. Сега многу луѓе го имаат по телефониве.
Знам дека е така,но самсунг галакси п1000 има и телефон и таблет во едно.Така да пред се би барал нешто такво,само поново.Доколку нема веќе тогаш би одел на само таблет.
 
Член од
31 јули 2009
Мислења
206
Поени од реакции
43
Луѓе да ве прашам, сакам да го купам HTC ONE SV го гледам во Т-Mobile чини 25990, а во Ledikom 17200 ден. Овие Ledikom да не прават некоја дубара има ли некој искуство со нив?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Луѓе да ве прашам, сакам да го купам HTC ONE SV го гледам во Т-Mobile чини 25990, а во Ledikom 17200 ден. Овие Ledikom да не прават некоја дубара има ли некој искуство со нив?
Најдобро земи го од мобеликс, кај ледиком 90% не е со кутија и целосна опрема
http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=769408
 
H

HoT IcE

Гостин
Кој е најдобар избор од овие три телефона: LG Optimus L3, ZTE Kis Lite, Samsung Galaxy Chat. Кој како се има покажано?
 

Пеџо

Фаличниот Ром
Член од
28 февруари 2013
Мислења
65
Поени од реакции
27
^Је ќе го зиам хуавејто, прчкав доста по интернетов за него. Пошо не е бренд нешо, па да се осигураме. И испаѓа пристоен мобилен. Сеа у прво лице ќе се покаже деноиве.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Земај ЗТЕ не му ја мисли.
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Чудно мени и интерфејс има Хуавеито.
--- надополнето: 15 мај 2013 во 18:07 ---
Чудно мени и интерфејс има Хуавеито.
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.191
Поени од реакции
837
Чудно мени и интерфејс има Хуавеито.
--- надополнето: 15 мај 2013 во 18:07 ---
Чудно мени и интерфејс има Хуавеито.
Затоа ќе го земеш блејдот,барем знаеш на што си. На твое место не би избрзувал со зимање на некои не толку познати производи.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Ми треба помош околу алкате 995 телефонот е рутнат сакам да сменам софтвер да ставам h1n1 па ме интересира како јас спуштив некој но кога ке влезам да го инсталирам пишува фаајлот нее пронајден дали нешдо до софтверот што го симнав е или поима немам ако знае некој нека ми каже на кој начин да го инсталирам чекор по чекор па ако треба и друг софтвер немора овој али да нема багови позз
 
Член од
17 декември 2012
Мислења
113
Поени од реакции
48
Имам Sony Xperia P и направив денес update на софтверот и ми се помешаа многу работи, ко прво некои контакти ги имав по 4-5 пати, кога ми звони некој прво светнува после 3 секунди почнува да звони, и позадината на контакти, именик, дојдовни повици беше убава црна, сега е бела и нема опција да се смени. Toa се најбитни работи, другите поситни како screen locker што не можам да сменам или измена на изгледот на пораките да не ги ни спомнувам. Некое решение има ли да се смени нешто?
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Момци, да предложите некој мобилен до кај 200, 200 и нешто евра?
Не знам дали на ново и дали се исплати на старо да се земе?
Ај ве молам некој совет ако може.
 
Член од
17 декември 2012
Мислења
113
Поени од реакции
48
Момци, да предложите некој мобилен до кај 200, 200 и нешто евра?
Не знам дали на ново и дали се исплати на старо да се земе?
Ај ве молам некој совет ако може.
Па ете тие Sony Xperia се добри... P, J
 

Kajgana Shop

На врв Bottom