Tип на денот (Читај правила во прв пост)

14 април 2012
32.336
65.354
acereal, Не ти дадено брат, Зенит игра цело полувреме со играч повеќе, а сега овој Danny промаши празен гол од 2 метри...

5 јануари 2012
9.288
4.961
Да беше само тоа сега пенал промаршија ! :facepalm: И на овие Рубин - Леванте какви шанси имаа а гол никако да падне :mad:

bobipp

Let's cook!
15 август 2008
11.836
6.838
Мајката да ви ја ебам значи Базел :mad: шо гол не примивте со играч помалце, да ти ебам несреќата да ти ебам, кае к'сметот само ако го потфатам леле леле :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

4.961
Троицки и Сијслинг да го добијат вториот сет и Леванте да победи на продолженија :)

723
Затварајте ја темата нема спорт веќе се е бизнис и местенки...ефес 76-76 продолжение и ги тепаа на утепаните Бросе... да умрат сите што прават вакви нечесни работи мамицата да им ја ебам...:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

1.134
Глеам на резултати на брзинка, Ефес тепале и си ја чекам само Челзи 1 и отварам форумов глеам тепале на продужетоци хаха е тоа е најзаеабно е коа 1.10 коеф ке те зезне

9.288
4.961
Челзи има шанси да тепа 2 разлика т.е да оди понатаму или тешко ?

13 март 2013
159
24
Кај најдов Олимпијакос да ги ставам 2ка, дупки 2 паса неможат да сврзат..

20 ноември 2008
6.104
2.514
Зенит ајр да не видит, толку еден гол не можевте да дајте.. Или па да примевте барем, за еден посран гол :гомце: