Diablo 3

Член од
19 април 2012
Мислења
429
Поени од реакции
681
so noviot patch ke stanuva se bolje i bolje igrava baska jay ne e veke odgovoren...
Дали мислиш дека само Џеј беше одговорен за тоа во кој правец отиде играта?
Можеби играта ќе оди во подобар правец, а може и да не оди.
Многу е лесно да се обвини само една личност за целата ситуација.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Дали мислиш дека само Џеј беше одговорен за тоа во кој правец отиде играта?
Можеби играта ќе оди во подобар правец, а може и да не оди.
Многу е лесно да се обвини само една личност за целата ситуација.
nemozes da go odreknes faktot deka bese arogantno kopile so imase nekoja ideja za diablo ali nedovrsena i ja isforsiraa igrata pred vreme za tek posle godina dena da se vrajka u praviot kolosek...
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Многу луѓе фатија на лага,ќе има ПвП а ни П од ПвП сега додаа дуели колку да не е без ич (n)
 
Член од
19 април 2012
Мислења
429
Поени од реакции
681
nemozes da go odreknes faktot deka bese arogantno kopile so imase nekoja ideja za diablo ali nedovrsena i ja isforsiraa igrata pred vreme za tek posle godina dena da se vrajka u praviot kolosek...
Можеби беше, можеби се уште е, но не е само он одговорен за тоа што не ги исполни очекувањата на многумина, но обично, ние, гејмерите имаме стално големи очекувања и секогаш се доаѓа до разочарување.
Како и да е, знам дека беше прерано пуштена во продажба, но за мене се исплатеа тие три илјади и нешто денари што ги потрошив.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Можеби беше, можеби се уште е, но не е само он одговорен за тоа што не ги исполни очекувањата на многумина, но обично, ние, гејмерите имаме стално големи очекувања и секогаш се доаѓа до разочарување.
Како и да е, знам дека беше прерано пуштена во продажба, но за мене се исплатеа тие три илјади и нешто денари што ги потрошив.
isto :) ali ti vikam sea e mnogu podobra nego li toa sto bese fijaskoto na pocetokot...a tek ke stanuva use bolje
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Mi se pojavuva koga probuvam da se logiram na evropskiot server , na amerikanskiot si raboti super ...
1. Пробај смени го серверот ПРЕД да се логираш
2. Ако не бива така, пробај смени го ОД КОГА ќе се логираш.
 
Член од
20 мај 2011
Мислења
126
Поени од реакции
52
1. Пробај смени го серверот ПРЕД да се логираш
2. Ако не бива така, пробај смени го ОД КОГА ќе се логираш.
Probav na prviot nacin i pak istiot problem mi go pokazuva , a za vtorniot nemoze da go smenis serverot od koga kje se logiras mora pred da se logiras probav i taka ...
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Ја играв овој викент, стигнав до 12 level, сега се мислам дали да ја купам, има добри мисии каде може да се игра multiplayer, има ли некој приватен сервер каде може да се игра беспатно до 60 lvl да видам дали вреди да се купи оваа игра :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom