Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Аквилани окекерави ли за утре или?
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.480
Поени од реакции
11.192
Аквилани окекерави ли за утре или?

Alberto Aquilani also starred on Monday night, but a stomach bug kept the Italian playmaker out of the Lille clash and he remains a doubt for the trip to Old Trafford

se oporavil ili ne prili4no sum siguren deka leiva ke igra
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Ќе биди во тимот утре Аквилани, само не знам дали во стартните 11:smir:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
И така да е, убеден сум дека Лукас ќе изигра добро утре, отсекогаш играл добро против Манчестер.:smir:
Не биди толку убеден!
Кога сере.....посерува до трт, ја би сакал да го глеам Аква во прв состав!
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Нека му е Среќен роденденот на Ел Нињо и утре очекувам да му шибне 2-3 на гејовите.:pipi:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.480
Поени од реакции
11.192
Epa ajde neka mu e sreken rodendenot na Torres...ja od tolku prikazni so leiva zaboraviv da 4estitam -a cel den se spremam :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: :pos2::pos2::pos2:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Here is the cake for Fernando Torres`s birthday!zabava
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
До ланската сезона, овој натпревар го чекав со душа, а уште откако Ливерпул ги смачка црвените „мачиња“ среде Манчестер, бев на седмо небо... Но, сезонава, не знам што да кажам. Нормално дека сакам Ливерпул да победи, но се сметам за оние фанови кои веќе го имаат отпишано Бенитез како менаџер, па ако треба една година да е тотална утка, за следната со нов тренер да биде подобро, би го прифатил „ризикот“. Ајде, со среќа попладне... :)
А околу дискусијата што ја читам за Лукас, ќе кажам само едно...
А Лукас, а нашата легенда Вели4е, разликите во нивната (не)игра се незабележителни. :P
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Само се надевам јас дека Инсуа ќе изигра добро денес, оти Валенсија маста ќе му ја извади.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Немат одамна тепано со нас ќе бидат наапани.Плус се во мртва трка за титула.Има ли нешто послатко ние да ги исфрлиме од таа трка.Како награда за 15 те лански резултати со по 1:0.Сепак ние си ја гледаме нашата работа а оваа година за жал тоа е 4 то место.Денеска не смееме да загубиме.Живна формата,живнаа резултатите време е за колуминација
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom