Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Манчестер не знае да игра толку дефанзивно како Челзи.Барса кога игра со отворен противник со стил како нивниот ги полни до бескрај,Не вреди да ги зборуваме Челзи и Манчестер на нашиот фан клуб.Едноставно не вредат.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Momci ako nekoj od vas se predomislil i saka da pocne da naviva za Manchester eve vi kako da aplicirate i da stanete oficijalen fan
http://www.livefootball.net/manchester-united-supporters.html

хахахахахаха,добро е ова.

Иначе еве ме мене после 2 недели на фан клубов,глеам нови другарчиња имаме :) добредојдовте.

Момци,ќе игра ли Торес у сабота против Вест Хем?? Ја не бев у Ск и видов само дека Торес не бил ни у резерви.
У сабота да ги растресеме Вест Хем и да чекаме Јунајтед да изгуби од Сити.Надежта последна умира. :)
 
L

Liverpudlian

Гостин
Liverpool Striker Fernando Torres To Return For West Ham United Clash
Rafael Benitez could field 'El Nino' this weekend
. OD GOAL.COM

Dobro ve najdov :helou:
Mora da gi pobedime West Ham,a Man City mora da izigra za nas

Steven Gerrard: Liverpool Will Win The Premier League
The England international is full of belief that the Reds can beat Manchester United to England's top prize...
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Steven Gerrard: Liverpool Will Win The Premier League
The England international is full of belief that the Reds can beat Manchester United to England's top prize...
Добро, ова е многу јасно :). Ако они не даваат такви изјави кој? Само Шустер може да каже оти ќе изгуби нешто.

Не оти јас не се надевам ама да кажам со сигурност не можам.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Хехе. Абе криво ми е стварно. Игравме феноменален фудбал сезонава. Криво ми е ако биде шампион екипа што повеќе од 10 пати победуваше со 1-0, а ние ги растуривме за сите пари.

Ама кога го видов тоа сношти ... јасно ми стана. Фудбалот е тотално непредвидлив. Среќата е се поголем и поголем фактор во фудбалот. Не оти ние немавме... ама едноставно други екипи ја имаа повеќе од нас.

Едит: Јубилејна 100ка! :)
 
L

Liverpudlian

Гостин
Cestit jubilej :)
I mene mi e toa nogu krivo,do sega najdobro sto moze izigraa,samo nemozam da gi prifanam neresenite natprevari kako so Stoke,Hull,Everton,Wigan...Strasno me iritirat.A i onoj Macheda,nedaj boze da go vidam :violent1:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Cestit jubilej :)
I mene mi e toa nogu krivo,do sega najdobro sto moze izigraa,samo nemozam da gi prifanam neresenite natprevari kako so Stoke,Hull,Everton,Wigan...Strasno me iritirat.A i onoj Macheda,nedaj boze da go vidam :violent1:


Што си е наше ке си дојде!!!:toe:

Ако не друго барем сме морални победници и тоа сите медиуми и неутрални навивачи го потврдија во Англија!!!

Но што и да се случи оваа сезона , другата сезона нема каде да ни бега трофејот верувам, сум верувал и ке верувам во овие момци!!!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Еве нешто интересно:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2009/05/08/1252906/report-liverpool-to-challenge-juventus-for-napoli-ace-ezequiel-la

Значи прашање за сите: Дали Lavezzi би се снашол во Liverpool ? :smir:

Нас ни треба или Виља или Агуеро,идеални партнери на Торес би биле.Мислам дека Виља имаме големи шанси да го зееме.Он и Торес со Џерард позади нив сигурен сум дека ќе прегазат се другата година,али ќе видиме летово,Бенитез најубаво си знае што ќе земе. :)
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
Liverpool Striker Fernando Torres To Return For West Ham United Clash
Rafael Benitez could field 'El Nino' this weekend
. OD GOAL.COM

Dobro ve najdov :helou:
Mora da gi pobedime West Ham,a Man City mora da izigra za nas

Steven Gerrard: Liverpool Will Win The Premier League
The England international is full of belief that the Reds can beat Manchester United to England's top prize...
I ke igra
 
L

Liverpudlian

Гостин
Хахаха. Морални победници. Само од навивач на Ливерпул би го очекувал ова. Морални пообедници сте 20 години. :)











Иако има време до крајот на сезонава.
I seuste Liverpool najdobar tim vo Anglija,i sekogas ke bide No1
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom