Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

M

Mario Gómez

Гостин
Шврговски: Има доволно докази за осомничените за тероризам


Државниот обвинител Љупчо Шврговски за Канал 5 изјави дека МВР има доволно докази за кривичното дело тероризам за петтемина осомничени за масакрот кај Смилковското езеро, кој се случи на Велики четврток.










Ајде бе Албанци , кај сте сеа ??? Невини беа овие , а ??? Ајде да ве видам гукнете !!!
Обвинители, владата, судството, мвр, интерпол... завера против албанците.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Обвинители, владата, судството, мвр, интерпол... завера против албанците.
Невини се , кантер играле у интернет кафе за време на убиствата.
 
Член од
24 јуни 2010
Мислења
206
Поени од реакции
68
имаш подобра идеја?
Па децата што излегоа пред две недели имаа ;) или и ти ко синдикалците: цел свет протестира на први мај, они со состаноци ќе ја решеле ситуацијава
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Пааали бе чиче пааалиии, да ви се запалат џамиите со се вас. ПААААЛИ БЕ
Хахахха како што реков погоре, ако бе нека дојде староно сам, нека ми запали нешто има главата да му ја сечам со тап нож. Нека проба само
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Лажеш дека е само борба против неверникот во тебе.
Ајде објасни ни го и тоа "итн итн итн"
Не мора да објаснува... вака можел пред 500 години да лаже, денес не.
 
P

Princ

Гостин
Лажеш дека е само борба против неверникот во тебе.
Ајде објасни ни го и тоа "итн итн итн"
Џихад како термин има мноооогу опширно значење.
http://en.wikipedia.org/wiki/Jihad
Ти си се фатил/а за едно значење, во ред. Јас гледам други значења, речи и ти во ред не биди педер/ка.
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
902
Поени од реакции
123
Ова е врв на протестот, денес (ЦИТИРАМ) - „Ако го зимат жени, хаууус ќе биде Скопје, хаууусс, ќе го паљим со бензин...“ --->1:57<---

Ова е врв на протестот, денес (ЦИТИРАМ) - „Ако го зимат жени, хаууус ќе биде Скопје, хаууусс, ќе го паљим со бензин...“ --->1:57<---

2:08 (y) Zosto toa go izbegavate i da diskutirate za ovoj del , tuku zimate sekakov gilipter kao primer ?
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
107
Џихад како термин има мноооогу опширно значење.
http://en.wikipedia.org/wiki/Jihad
Ти си се фатил/а за едно значење, во ред. Јас гледам други значења, речи и ти во ред не биди педер/ка.
Не сум се фатила само за едно.Само сакав да појаснам дека значењето ти што го наведе не е единствено.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
436
Поени од реакции
273
Не се срамам бидејќи не беше за тоа протестот и овој протест немаше врска со шеријатот.
Уште 1 шанса ќе ти дадам да ми поставиш вистинско прашање, и после и тебе ќе почнам да те игнорирам (чисто да не се чудиш зошто Принц не ти одговарал).
Немаше врска,не правиш будали сите овде...
Или имаше тампони во уши па не слушаше што извикува толпата твои истомисленици?
Исламски калифат,исламот ќе владее со светот,каков калифат, која е целта?Зошто беа знамињата ако за друго беа протестите?
И не мораш да одговориш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom